• 103 نکته برای اینکه شاد زندگی کنید
  چند سالتان است؟ فکر می کنید چند سال دیگر زندگی می کنید؟ در این چند سال که برای خودتان متصور هستید، قصد دارید چه جوری زندگی می کنید؟ حالتان خوب است؟ شاد هستید؟ از آینده چه تصوری دارید؟ کجا هستید؟ آدم شادی هستید یا یک گوشه نشسته اید و زانوی غم بغل کرده اید؟ برای این چند سال، سهم غم و شادی تان از زندگی چقدر است؟ تا امروز چطور زندگی کرده اید؟ چقدر شاد هستید و شادی چه سهمی در زندگی و لحظه های شما دارد و... تا دلتان بخواهد می توان درباره شادی و ردی که روی زندگی تان گذاشته، سوال پرسید.
 • تنبلی در سال جدید موقوف!
  اگر شما در انجام كارها تنبلی می كنید، اگر كارهای عقب افتاده زیادی دارید، اگر در هنگام شروع كار احساس سنگینی و خستگی دارید و تا بخواهید استارت كاری را بزنید زمان زیادی می گذرد، پس باید هرچه زودتر تنبلی را كنار بگذارید.  
 • چند دلیل عالی برای اینکه در زمان حال زندگی کنید
  «فقط یک زمان است که اهمیت دارد: اکنون! این مهمترین زمان است چون تنها زمانی است که روی آن قدرت داریم.» — لئو تولستوی
 • راهکارهایی برای ترک عادت های بد
  انسان ها هم دارای عادت های خوب هستند و هم عادت های بد. افراد موفق لزوما قوی ترین و یا با استعدادترین افراد نیستند. بلکه غالبا کسانی هستند که توانسته اند عادت های بدشان را ترک کرده و آنها را به عادت های مفید و سازنده تبدیل کنند. گفتن ترک یک عادت بسیار آسان است اما انجام آن بسیار سخت است چرا که بشر اساساً یک مقاومت ذاتی و طبیعی در برابر تغییرات دارد.
 • کنترل زندگیتان را، خودتان در دست بگیرید!
  در این مطلب،سعی برآن کردیم که شما را با چند شیوه ای که کمک میکنند تا زندگیتان را خود کنترل کنید و عنان آن را از دیگران بگیرید،آشنا کنیم.با ما همراه باشید.
 • چرا تنبل‌ها موفق ترند؟
  تنبلی چیزی ست که هرکسی تا حدودی دارد. ما اغلب این ویژگی را بد تلقی می کنیم. اما اگر واقعا بد نباشد چطور؟ اگر به موفقیت کمک کند؟ مطمئنا خیلی از شما از این رویکرد خوشتان می آید. درواقع، خیلی از افراد تنبل به موفقیت های بزرگی دست یافته اند. تاریخ نمونه های زیادی در اختیار ما قرار می دهد. بعنوان مثال، چارلز داروین بسیار تنبل بود. 
 • آیا داشتن یک سررسید یعنی من آدم منظمی هستم؟
  دسته اول آن هایی هستند که کاراکتر آدم نامنظم را پذیرفته اند. زخم زبان های دوستان و چشم غره خانواده را که به جان می خرند هیچ، آمادگی شکست های گاه و بی گاه در زندگی را هم پیدا می کنند.  اما دسته دوم هنوز حاضر نشده اند بپذیرند که قرار است برای همیشه یک آدم نامنظم باقی بمانند. زندگی این آدم ها پر است از تصمیمات بزرگ (که البته بیشترشان هرگز عملی نشده اند). 
 • این 8 شخصیت سمی را از زندگی خود حذف کنید!
  حضور شخصیت های سمی در اطراف شما انرژی تان را می گیرد. اینگونه افراد می توانند روی اراده ی پیشرفت شما تأثیر منفی داشته باشند. سردرگمی و اضطرابی که شخصیت های سمی با خود به زندگی دیگران می آورند موانعی هستند که می شود از آنها اجتناب کرد.شما نیز احتمالاً چنین افرادی را می شناسید، ممکن است کارمند یا دوستتان باشند. بهتر است هرچه زودتر آنها را از زندگی خود خارج کنید.
 • چگونه برای خود غار تنهایی ایجاد کنیم؟
  استرس دارید؟ تنها نیستید. در دنیای مدرن، حجم کاری افراد، سبب شده است که فشار زیادی بر افراد وارد شود و هر از گاهی فکر کنند نیاز به زمان تفریح و استراحت دارند. این مطلب را بخوانید تا بیاموزید که چطور باید یک غار تنهایی را سازماندهی کرد.
 • تست: دوز اعتیاد شما به گوشی چقدر است؟
  با کمک این تست می فهمید که اعتیادتان به گوشی تلفن همراه چقدر جدی است!
 • ۱۰ تفکر سمی رایج که زندگی آدم‌ها را ویران می‌کند
  زندگی یک چالش است. هرطور به آن نگاه کنید، همیشه موانعی وجود خواهدداشت که باعث می شوند فرد قوی تر و بهتری شوید.
 • روانشناسی شخصیت از طرز خوابیدن
  رياست انجمن ارزيابي خواب انگليس، پروفسور "کريس ايدزيکوسکي" در مورد 6 نمونه از رايج ترين حالات خوابيدن تحقيق کرده است و به اين نتيجه رسيده است که هر يک از آنها با يک کاراکتر شخصيتي منحصر به فرد در افراد مرتبط هستند.
 • والدین بداخلاق کودکان دروغگو خواهند داشت!
  یک روان شناس کودک دلیل عمده دروغ گویی کودکان را ترس دانست و گفت: ترس به خاطر بداخلاقی والدین علت عمده دروغ گویی کودکان بوده و این در حالیست که حتی در بزرگسالی و روابط بین همسران نیز در بسیاری از موارد به علت ترس از گفتن واقعیت، افراد به یکدیگر دروغ می گویند.
 • برای یافتن زیبایی درونی، فراتر از ظاهر را نگاه کنید
  تابحال چند بار شده که وقتی کسی را می بینید از روی ظاهر درمورد او قضاوت کنید؟ یا چندبار باز بخاطر ظاهر دست رد به سینه کسی زده اید یا رفت وآمدتان را با او قطع کرده اید؟ اگر می بینید که قضاوت هایتان درمورد آدم ها بیشتر از روی ظاهرشان است، فرصت آشنایی و معاشرت با افرادی باهوش، جالب و فوق العاده را از خودتان گرفته اید. در زیر به مزیت های نگاه کردن فراتر از ظاهر بیرونی یا فیزیکی افراد اشاره می کنیم.
 • رابطه رنگ لباس با روابط اجتماعی
  روح و روان انسان دارای خصوصیاتی است که تأثیر بسیار زیادی بر رفتارهای آدمی دارند. در این میان نوع لباس و رنگ لباس افراد نیز بر ارتباط اجتماعی شان تأثیر دارد. این مطلب را اختصاص داده ایم به بررسی اینگونه رابطه ها که امیدواریم بپسندید.
 • تاثیرات مثبت خیال پردازی بر جسم و روح انسان
  توانایی یادآوری گذشته و تصویرسازی از آینده، شکل بسیار پیچیده ای از تفکر است و همانگونه که می دانیم، انسان تنها گونه ای ست که این قابلیت را دارد. خیال پردازی و تفکر، در واقع همان تاثیر ساختار فیزیکی مغز است که هر شخصی در پاسخ به اطلاعات جدید، بطور مداوم تغییر می کند.
 • گام هایی اساسی برای تربیت کودکان مستقل
  داشتن فرزند یک نعمت است و همه والدین گرامی باید قدر این نعمت را بدانند. در این مطلب به تربیت کودک شما توجه کرده ایم و به بحث استقلال آنها پرداخته ایم.
 • خطرناک ترین جمله دنیا چیست؟
  شاید فکر می کنید در بهترین جای دنیا قرار دارید و آنچه دارید، کافی است و دیگر نیازی به تلاش بیشتر ندارید. هر زمانی که برچسب بهترین یا کافی ست را بر خود بزنید، همان لحظه سیر نزولی رشد تان آغاز می شود.
 • نجات زنان از کمرویی و عدم اعتماد به نفس با چند قطره تستوسترون!
  نوشیدنی  حاوی چند قطره تستوسترون اعتماد به نفس را بالا می برد و روحیه فرد را بهبود می بخشد. سطح تستوسترون در بزاق افراد دچار ترس اجتماعی به طور قابل توجهی کمتر از میزان طبیعی است.
 • در این زمان ها هورمون مردانه در بدن زنان بیشتر ترشح می شود!
  براساس تحقیقات جدید صورت گرفته, زمانی که زن ها نقش قدرتمندی داشته باشند, هورمون های مردانه یا تستوسترون در بدن آنها خیلی بیشتر ترشح می شود.

مطالب پیشنهادی

 • مطالب جدید
 • مطالب محبوب