لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

این اپلیکیشن احساسات شما را درک می کند!

آخرین دستاورد گروه تحقیقاتی مورفولیو اپلیکیشنی به کمک دوربین و فلش گوشی تلفن همراه ضربان قلب شما را در حالی که به تصاویری خاص نگاه می کنید اندازه گیری می کند. در واقع می توان گفت مانند یک دروغ سنج عمل می کند...

به گزارش گروه بین الملل بازار خبر آخرین دستاورد گروه تحقیقاتی مورفولیو اپلیکیشنی به کمک دوربین و فلش گوشی تلفن همراه ضربان قلب شما را در حالی که به تصاویری خاص نگاه می کنید اندازه گیری می کند. در واقع می توان گفت مانند یک دروغ سنج عمل می کند.

این اپلیکیشن در حقیقت عکس العمل های احساسی شما را در مقابل تصاویر مختلف مانیتور می کند و

با باز شدن اپلیکیشن دوربین فلاش گوشی فعال شده و با قرار گیری انگشت در غلاف تهیه شده توسط یک پرینتر سه بعدی اپلیکیشن بلافاصله ضربان قلب شما را اندازه گیری میکند در همین حین تصاویر با موضوعات مختلف بر روی صفحه نمایش گوشی نشان داده می شود. اپلیکیشن تغییرات بیومتریک فرد را در هنگام نگاه کردن به هر تصویر زیر نظر می گیرد و نتایج جالبی را در انتها به کاربر نشان می دهد.

گروه تحقیقاتی مورفولیو معتقد است به کمک این ایده نتایج بسیار جالبی می توان بدست آورد و آنها را در کاربردهای دیگر ادغام کرد. مورفولیو امیدوار است بتولند این ایده را تا پایان سال جاری نهایی کند.

این اپلیکیشن احساسات شما را درک می کند!

 

جدید ترین مطالب سایت