لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واکنش «تد کروز» به اظهارات اوباما درباره تحریم ایران

سناتور ارشد آمریکایی به اظهارات رئیس جمهور آمریکا که گفت عجله ای برای تحریم ایران وجود ندارد، واکنش نشان داد.

«تد کروز»، نماینده ایالت تگزاس در مجلس «سنا» روز دوشنبه به اظهارات باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا که گفت «چه عجله ای برای تحریم ایران وجود دارد؟» واکنش نشان داد. باراک اوباما ساعاتی پیش در کنفرانس خبری مشترک با «آنگلا مرکل»، صدراعظم آلمان با بیان اینکه رهبران کشورهای دیگر دنیا همانند وی مخالف وضع تحریم های بیشتر علیه ایران در مقطع زمانی فعلی هستند خطاب به نمایندگان کنگره گفت: «عجله برای چیست؟»

 تد کروز در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توئیتر در پاسخ به این بیانات اوباما نوشت: «عجله برای چیست آقای رئیس جمهور؟ عجله به خاطر وجود یک ایران هسته ای است که بزرگترین تهدید امنیت ملی پیش روی آمریکا به شمار می رود.» وی ادامه داد: «عجله به خاطر این است که یک سال تحریم ها علیه ایران کاهش یافته تا دنبال سلاح هسته ای باشد.» 

تدکروز همچنین با ادعای اینکه ایران در خلال یک سال پس از توافق ژنو برنامه هسته ای خود را توسعه داده، این موضوع را دلیل دیگری برای «عجله» جهت وضع تحریم های بیشتر علیه ایران دانست. تد کروز در پایان خطاب به رئیس جمهور آمریکا نوشت: «عجله به خاطر این است که تمام فرضیه هایی که دولت شما تا اینجا مطرح کرده از داعش گرفته تا روسیه، اشتباه بوده است.»

اخبار سیاست خارجی  - فارس

جدید ترین مطالب سایت