لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستور وزیر بهداشت به مداوای رایگان بیماران تنفسی/بد‌ترین اتفاق، ارائه اطلاعات غلط

وزیر بهداشت از آماده باش تمام بیمارستان ها برای درمان بیماران تنفسی درخوزستان خبرداد. در پی دستور رهبر معظم انقلاب به رئیس جمهور برای پیگیری و برطرف کردن مشکل ریزگردها در استان خوزستان، وی به نمایندگی از هیئت دولت به این استان سفر کرده بود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست اعضای ستاد بحران استان خوزستان به کلیه مراکز درمانی بخش دولتی دستور داد، تمام بیماران تنفسی ناشی از پدیده گرد و خاک در خوزستان که تا 2هفته پس از این پدیده به بیمارستان های تحت پوشش این وزارتخانه مراجعه می کنند و آسیب دیدگان این پدیده را به صورت رایگان درمان کنند.

دانلود

سید حسن قاضی زاده هاشمی از اهتمام دولت برای حل بحران گرد وغبارخوزستان خبر داد و افزود: تاکنون چندین جلسه در هیئت دولت در این خصوص برگزار شده و تمام مسائل مربوط به این پدیده بررسی شده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نسبت به ارائه اطلاعات به موقع به مردم درخصوص بروز این پدیده تاکید کرد و گفت: بد ترین اتفاق، دادن اطلاعات اشتباه به مردم است.

باید اطلاع رسانی به مردم در خصوص بروز پدیده گرد و غبار به موقع انجام شود تا مردم قبل از این پدیده برای مقابله با آن آمادگی داشته باشند.

در هفته های اخیر افزایش غلظت گرد و غبار تا ۱۰ هزار میکروگرم بر مترمکعب در برخی از شهرستان ها مانند اهواز و ماهشهر موجب تعطیلی مدارس و ادارات دولتی در ۱۰ شهرستان شد.

جدید ترین مطالب سایت