فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بیجا کرده‌اند که گفته‌اند!

هر چقدر هم تکذیب شود اما بالاخره به هر نحوی می کوشند که کمک رحیمی معاون اول احمدی نژاد به 170 نماینده را کمرنگ کنند. رسایی البته جوش و خروش بیشتری برای این کار دارد و زمانی عزمش جدی تر شد که از سوی «هیات بررسی تخلفات دولت قبل» رای انفصال از مشاغل دولتی برایش صادر شد.

هر چقدر هم تکذیب شود اما بالاخره به هر نحوی می کوشند که کمک رحیمی معاون اول احمدی نژاد به 170 نماینده را کمرنگ کنند. رسایی البته جوش و خروش بیشتری برای این کار دارد و زمانی عزمش جدی تر شد که از سوی «هیات بررسی تخلفات دولت قبل» رای انفصال از مشاغل دولتی برایش صادر شد. او کمی بعد از علنی شدن این رای بود که منحرف کردن اذهان عمومی را پیش گرفت و گفت که ستادهای روحانی پنج میلیارد تومان از بابک زنجانی پول گرفته اند.

این موضوع از همان لحظه ادعا تکذیب شد به نحوی که مشاور ارشد رئیس جمهور که در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم قائم مقامی ستاد حجت الاسلام حسن روحانی را بر عهده داشت، دریافت کمک پنج میلیارد تومانی بابک زنجانی توسط ستاد انتخاباتی رئیس  جمهور در انتخابات اخیر ریاست جمهوری را فاقد صحت خواند و تکذیب کرد.

اکبر ترکان گفت: اظهارات برخی افراد درباره اختصاص پنج میلیارد تومان از سوی بابک زنجانی به ستاد روحانی در ایام انتخابات، تنها از سوی کسانی مطرح می‎شود که از معاون اول رئیس جمهور دولت سابق پول گرفته اند و می خواهند با این ترفند نگرش اذهان عمومی را تغییر دهند.

اما رسانه های اصولگرا نمی خواستند ماجرا با همین تکذیبیه ترکان تمام شود بنابراین این بار شایعه بازداشت برادر رئیس  جمهور را منتشر و بار دیگر بر دریافت پنج میلیارد تومان از بابک زنجانی اصرار کردند تا اینکه دیروز  حسین فریدون برادر رئیس جمهوری با حضور در مراسم ختم والده محمود احمدی نژاد در مسجد ولیعصر تهران در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا  ادعای بابک زنجانی مبنی بر کمک پنج میلیارد تومانی به ستاد حسن روحانی صحت دارد یا خیر؟ گفت:  این ادعا نوعی فرار به جلو برای دوستانی است که پول مفت گرفتند و امروز می خواهند کثافتکاری هایشان را با این حرف ها جبران کنند. وی در پاسخ به این پرسش که گفته می شود شما برای توضیح در مورد پول دریافت شده از بابک زنجانی برای ستاد برادرتان احضار شده اید؟ اظهار کرد: هرکس این را گفته «بیجا» کرده است. 

 پول نفت در حساب هاي خارجي بابك

البته قضیه بابک زنجانی کماکان ادامه دارد و در تازه ترین واکنش عضو كميته پيگيري پرونده بابك زنجاني در این باره گفته است: «اموال بابك  كفاف بدهي هايش را نمي دهد.» محمد حسين دهدشتي با تشريح وضعيت اموال بابك زنجاني در داخل و خارج از كشور اضافه کرد: «متأسفانه اموال وی در داخل از کشور تنها کفاف حدود دوهزار میلیارد تومان از بدهی هایش را می دهد و مابقی اعتبارات یا توسط خودش یا از سوی دیگران در خارج از کشور سرمایه گذاری شده است.»

خانه ملت نوشت؛ دهدشتي در ادامه تاکید کرد: «در شرایط کنونی بحث اموال بابک زنجانی در حال پیگیری است، تا از طریق فروش یا انتقال  این اموال به وزارت نفت، بدهی وی تعیین و تکلیف شود.» نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه عمده درآمدهای حاصل از فروش نفت از سوی بابک زنجانی در خارج از کشور سرمایه گذاری شده است، افزود: «در شرایط کنونی تعیین و تکلیف اموال وی در اولویت مجلس و دولت و دستگاه قضا قرار دارد.» وي همچنين با اشاره به بدهي هاي بابك زنجاني به وزارت نفت اظهار کرد: «بابک زنجانی در دوره تحریمها اقدام به فروش نفت کرده ولی پول آن را به وزارت نفت برنگردانده و مسئولان مربوطه اعلام می کنند که کلیه اموال داخلی او حتی کفاف بدهی اش را نمی دهد.» دهدشتی با اعلام اینکه بدهی بابک زنجانی به کشور حدود 9هزار میلیارد تومان است،

تصریح کرد:  «متأسفانه اموال وی در داخل از کشور تنها کفاف حدود دوهزار میلیارد تومان از بدهی هایش را می دهد و مابقی اعتبارات یا توسط خودش یا از سوی دیگران در خارج از کشور به ویژه کشورهایی مانند مالزی، امارات، ترکیه و تاجیکستان سرمایه گذاری شده است.»

اكنون سوال اينجاست 9هزار ميليارد پول نفتِ گير كرده در جيب زنجانی چرا باید در زمانی که ادعا مي شد قرار است بر سر سفره هاي مردم آورده شود باید سر از سفره امثال بابك زنجانی درآورد؟ عضو کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی همچنین با بیان اینکه تعیین و تکلیف اموال وی در خارج از کشور نیازمند جدیت دستگاه قضا و وزارتخانه های مربوطه است، از دستگاه ديپلماسي خواست در این خصوص همکاری بیشتری انجام دهد.

  اخبار سیاسی - ارمان   

جدید ترین مطالب سایت