لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آمریکایی‌ها از نجابت وزیرخارجه ما سوء‌استفاده کردند

خطیب نماز جمعه تهران گفت: از وزارت خارجه می خواهیم به این دروغ ها، یاوه سرایی ها، پررویی ها و تهمتهای آمریکایی ها پاسخ دندان شکن بدهد.

[post:alt:title]

وی افزود: آنها از نجابت و روح آرام وزیر خارجه ما آقای دکتر ظریف سوء استفاده کردند که هر چه ایشان ادب بیشتر نشان داده، آنها بی ادب تر شده اند. وزارت خارجه باید مقابل این متکبرین تکبر نشان دهد و همان طور که آنها سخنان بی اساس گفته اند وزرای ما سخنان اساسی را بگویند که این مسئله، مسئله مهمی است.

آیت الله موحدی کرمانی با اشاره به اینکه آمریکا ول کن نیست، مدام از گزینه نظامی حرف می زند، اظهار داشت: مرتب تهدید می کنند گزینه نظامی روی میز است، من برای پاسخ به نامه ای که معاویه به امیر المومنین می نوشت اشاره می کنم. معاویه در این نامه گفت بین ما و شما شمشیر جواب خواهد داد، امام علی (ع) پاسخ دادند تو خواستی ما را بگریانی با این تهدیدات اما ما به تو می خندیم. لذا ایران نیز به این تهدیدات می خندد.

وی با بیان اینکه شما در حال مذاکره هستید، افزود: این تهدید و سخنان با ادبیات مذاکره سازگار نیست. بالاخره اگر ادب ندارید، ادبیات مذاکره را بفهمید. من به آقای ظریف تسلیت می گویم که گرفتار مذاکره با این عناصر شده البته از یاد نمی رود حضرت زینب (س) هم فرمودند یزید اگر به ناچار با تو حرف می زنند اما تو از نظر من بسیار کوچک هستی.

آیت الله موحدی کرمانی با اشاره به اینکه سخنان آمریکا مبنی بر اینکه گزینه نظامی روی میز است مصرف داخلی دارد، تصریح کرد: شوخی می کنند، جرات ندارند. آنها هشت سال جنگیدند و مردم ایران سرافراز از این جنگ بیرون آمد. مردم ایران، شما و صدام را در طول هشت سال به زانو درآورد، شماها سالهاست که با اسلام می جنگید و جنگ با اسلام به مانند جنگ با ایران است، چه دستاوردی جز پشیمانی به دست آوردید؟

خطیب نماز جمعه تهران ادامه داد: برادران کوچک ما در جنگ های 33 روزه، 22 روزه و هشت روزه بینی اسرائیل را به خاک مالیدند و همه می دانند شما حامی اسرائیل بودید و در عین حال به تعبیر امام (ره) نتوانستید هیچ غلطی بکنید.

وی خطاب به آمریکا گفت: بدبخت ها به خود آیید و بدانید ایران خدا را دارد ضمن اینکه نیروهای مسلح قوی و پیشرفته دارد البته می دانیم که تمام این عزت در گرو پایبندی به احکام اسلام است. امروز روزی است که باید به ارزش های اسلامی و انقلابی پایبند باشیم.

آیت الله موحدی کرمانی در پایان گفت:یک تخلف ممکن است منجر به شکست شود، لذا باید با تقوا و مبارزه با فساد، زیرمیزی، رشوه خواری و غارت بیت المال، شکاف بین دو طبقه غنی و فقیر را کم کنیم.

جدید ترین مطالب سایت