لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تجمع اعتراضی مردان غیر جذاب علیه ولنتاین!

در حالی که بسیاری در ژاپن روز والنتین را جشن می گرفتند گروهی در مرکز شهر توکیو علیه آنچه "کاپیتالیسم بر محور عشق" می خواندند تظاهرات کردند.

 در حالی که بسیاری در ژاپن روز والنتین را جشن می گرفتند گروهی در مرکز شهر توکیو علیه آنچه "کاپیتالیسم بر محور عشق" می خواندند تظاهرات کردند. 

 

بی بی سی نوشت: گروه موسوم به کاکوهیدو یا "ائتلاف انقلابی مردان غیرجذاب برای زنان" در وب سایت خود گفته است که "این کارها در ملاءعام مصداق تروریسم است." 

 

این گروه و حدوده ده متحد دیگرش در حالی که پلاکاردهایی حاوی شعارهایی علیه روز ولنتاین با خود داشتند در شیبویا یکی از شلوغ ترین مناطق تجاری توکیو تظاهرات کردند و خواهان پایان دادن به جشن روز عشاق شدند. 

 

عابران با بی تفاوتی از کنار آنها که شعار می دادند "فریب کارخانه های شکلات سازی را نخورید" می گذشتند. 

 

رئیس این ائتلاف انقلابی در مصاحبه ای گفته است: "جامعه به کاپیتالیسم معتاد شده. مردم از آن نفع می برند و ما اینجا برای مقاومت در برابر عشق کاپیتالیست ها تظاهرات می کنیم." 

 

رئیس "ائتلاف انقلابی مردان غیرجذاب برای زنان" گفته که "نام سازمان ما طنز است اما معانی جدی دارد." 

 

ژاپنی ها در روز ولنتاین پول زیادی خرج شیرینی و شکلات می کنند و رسم است در این روز زن ها برای مردهای زندگی شان شامل همسر، همکاران و حتی روسایشان شکلات بخرند. 

 

یک ماه بعد از والنتاین، روز چهاردهم مارس، روزی است که مردهای ژاپنی  محبت زن ها را تلافی می کنند و در جشن دیگری که "هووایتو د" یا روز سفید خوانده می شود متقابلا به آنها شیرینی و شکلات هدیه می کنند.

 

جدید ترین مطالب سایت