لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«جورج کلونی» با دختر لبنانی مسلمان‌زاده ازدواج می‌کند.

«جورج کلونی» با «أمل علم الدین»، یک وکیل مسلمان زاده لبنانی رسماً نامزد کرده و قرار است به زودی ازدواج کند، این خبر مورد استقبال رسانه های سراسر دنیا قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس، «جورج کلونی»، بازیگر 53 ساله هالیوود نامزد کرد. این تیتری است که هر چند وقت یکبار در برخی رسانه های جهان منتشر می شود ولی اینبار گویی خبر خیلی جدی تر از دفعه های قبلی است، آنچنان که روزنامه آمریکایی هافینگتون پست ضمن اعلام خبر نامزدی «جورج کلونی» با «أمل علاءالدین»، یک وکیل  36 ساله مسلمان زاده لبنان، نوشت: جورج کلونی سرانجام پس از سال ها به روابط بی قید و بند خود پایان داد.

«جورج کلونی» با دختر لبنانی مسلمان‌زاده ازدواج می‌کند.

«نیکولاس کلونی»، پدر 80 ساله «جورج» نیز این خبر را تأیید کرد و متذکر شد که خبر نامزدی پسرش او را نیز شوکه کرده است.

«نینا کلونی»، مادر 74 ساله«جورج کلونی» نیز در این باره گفت: بی نهایت از واقعه خوشحالم، أمل دختر دوست داشتنی است.

«جورج کلونی» با دختر لبنانی مسلمان‌زاده ازدواج می‌کند.

پدر و مادر جورج کلونی

«نینا کلونی» که اولین بار با عروس خود در برنامه اکران خصوصی فیلم «مردان تاریخی» در کاخ سفید دیدار کرده است، گفت: جورج و أمل شباهت های زیادی به هم دارند، هر دو  آنها شوخ  طبع  و در عین حال مهربان هستند.

وی افزود: پسرم اولین بار این مسئله را یک سال پیش برای ما عنوان کرد و گفت که او نیز همانند من به مسائل بین المللی علاقمند است.

خبر نامزدی «جورج کلونی» در میان دوستانش نیز بازخوردهای متفاوتی داشت، آنچنان که «اسکات سیمون»، روزنامه نگار و مجری تلویزیونی در صفحه توئیتر خود نوشت: «اوه خدای من، جورج کلونی نامزد کرد پس اکنون برای من نیز شانس ازدواج هنوز باقی است.» 

روزنامه گاردین نیز به قدری خبر نامزدی «جورج کلونی» را مهم دانست که آنرا با خبر پاگذاشتن «نیل آرمسترانگ» بر کره ماه یک دانست.

«جورج کلونی» با دختر لبنانی مسلمان‌زاده ازدواج می‌کند.

روزنامه میل آنلاین نیز در ادامه خبر نامزدی جورج کلونی به سوابق نامزد او اینگونه اشاره کرد: خانم علم الدین، یک وکیل فعال حققوق بشر و وکیل مدافع «جولین آسانژ»، مؤسس سایت ویکی  لیکس است.

او همچنین یک از مشاوران «کوفی عنان» و سفیر ویژه سازمان ملل در سوریه بوده است.

جورج کلونی نیز درباره نامزدش به رسانه ها گفته است: او یک وکیل است، او خیلی با استعداد است، او زن بسیار خاصی است و در کار خود بسیار بسیار حرفه ای است.

روزنامه هافینگتون پست نیز درباره سابقه «أمل علم الدین» نوشت: این دختر 36 ساله متولد لبنان است، در دانشکده های حقوق دو دانشگاه آکسفورد و نیویورک تحصیل کرده و اکنون در زمینه های قوانین بین الملل، حقوق بشر، استرداد مجرمین و همچنین قوانین جنایی فعالیت می کند.

«علم الدین» در یکی از مصاحبه هایش گفته که پس از ازدواج با جورج کلونی همچنان به فعالیت های خود در لندن ادامه خواهد داد.

جدید ترین مطالب سایت