لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

عکس‌های شخصی دختران حادثه‌ساز شد

عطاءالله احمدي، جانشين فرمانده انتظامي استان يزد از دستگيري جواني خبر داد كه با گرفتن عكس هاي شخصي دختران و فريب آنها در فضاي مجازي اخاذي مي كرد. ..

به گزارش اعتماد، چندي پيش خانمي جوان به پليس فتا يزد مراجعه كرد و بيان داشت: مدتي قبل با فردي از طريق چت آشنا شدم و بعد از مدتي با اعتماد به وي و به بهانه ازدواج تقاضا كرد تا چند عكس شخصي از من داشته باشد؛ من نيز با اعتماد و علاقه يي كه به وي پيدا كرده بودم چند عكس شخصي خود را از طريق ايميل برايش ارسال كردم. بعد از مدتي وي اقدام به ارسال ايميل هايي حاوي تصاوير خصوصي من كرد و تهديد كرد كه يا وي را تامين مالي كنم يا به ارتباط نامتعارف با وي تن دهم در غير اين صورت تصاوير مرا در فضاي مجازي منتشر خواهد كرد.

 جانشين فرمانده انتظامي استان يزد گفت: حسب دستور قضايي و با توجه به اهميت پرونده و احتمال انتشار عكس هاي شاكي در فضاي مجازي و ميزان نگراني وي در اين خصوص، موضوع در دستور كار كارآگاهان پليس سايبري استان يزد قرار گرفت و با تحقيقات انجام گرفته متهم در يكي از استان ها رديابي شد.

 اين مقام انتظامي ادامه داد: با كشف محل سكونت متهم، سريعا ماموران پليس فتا با اخذ نيابت قضايي به استان مربوطه اعزام شدند و متهم 32 ساله يي را كه معلول جسمي و حركتي بود دستگير كردند.

  عطاءالله احمدي افزود: منزل نامبرده مورد بازرسي قرار گرفت و همه وسايل ديجيتالي وي ضبط و به پليس فتا منتقل شد و در بررسي از ايميل متهم، عكس هاي خصوصي شاكي كشف شد و متهم نيز به جرم خود اعتراف كرد.

 جانشين فرمانده انتظامي استان يزد با بيان اينكه متهم تحويل مراجع قانوني شد از كاربران فضاي مجازي خواست در محيط چت به كسي اعتماد نكنند و مطمئن باشند هويت اعلامي از سوي مخاطب به غير از هويت واقعي آنهاست و به هيچ وجه عكس‎ها و فيلم‎هاي خصوصي و خانوادگي را در محيط چت ارسال نكنند چرا كه دسترسي اشخاص ديگري به آن امكان پذير است. 

جدید ترین مطالب سایت