فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مدارک فتح الله زاده مبنی بر مالکیت کمپ را ببینید

 پس از ادعای علی فتح الله زاده مبنی بر مالکیت باشگاه استقلال بر کمپ تمرینی این باشگاه که به نام مرحوم “ناصر حجازی” نامگذاری شده و اینکه این کمپ را به نام باشگاه استقلال ثبت رسمی کرده است جنگ و...

هموطن: پس از ادعای علی فتح الله زاده مبنی بر مالکیت باشگاه استقلال بر کمپ تمرینی این باشگاه که به نام مرحوم “ناصر حجازی” نامگذاری شده و اینکه این کمپ را به نام باشگاه استقلال ثبت رسمی کرده است جنگ و جدل های فراوانی پیرامون این ادعا به وقوع پیوست و افراد زیادی این حرف را صرفا یک ادعا و به دور از واقعیت دانستند.اما او همچنان بر مواضع خود پافشاری کرده و تصاحب این کمپ را از مهمترین موفقیتهای خود در سمت مدیر عاملی استقلال می داند.

فتح الله زاده ادعا می کند: طبق قانون و اعلام وزیر مسکن و شهرسازی درباره زمین های واگذار شده برای مسائل فرهنگی و ورزشی، کمپ حجازی متعلق به باشگاه استقلال است و ظرف مدت کوتاهی سند این ملک به نام باشگاه ثبت خواهد شد. او می گوید به محض اینکه پایان کار این کمپ را به شهرداری ارائه کنیم آنها نسبت به صدور سند منقوله دار اقدام خواهند کرد.

پس از این اظهار نظر، امیررضا واعظ آشتیانی، مدیرعامل سابق باشگاه استقلال با بیان اینکه زمین کمپ حجازی متعلق به استقلال نیست گفت: کمپ مورد اشاره فتح الله زاده به نام باشگاه استقلال ثبت نشده و قابل ثبت به این شکل نیست و حتی قابلیت فروش ندارد.

بر این اساس مدیرعامل باشگاه استقلال مدارک خود را که به گفته خودش ادعایش را ثابت می کند، در اختیار ایسنا قرار داد.

این مدارک شامل دو نامه است که اولی از سوی حجت الله خطیب رییس تربیت بدنی وقت استان تهران در سال 80 خطاب به باشگاه استقلال است و دومین نامه در سال 86 و از سوی علی فتح الله زاده خطاب به شهردار منطقه 5 تهران نگاشته شده و دستور شهردار هم پای آن دیده می شود.

در نامه ی اول که به شماره 8 / 13676 / 206 و در تاریخ 18 / 7 / 1380 ثبت شده، حجت الله خطیب خطاب به فتح الله زاده نوشته است:

مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال

با سلام

احتراما به پیوست تصویر نامه شماره 48494 / 6 / 80 / 505 مورخ 26 / 6/ 80 درخصوص مجوز پلاک های واگذاری به آن باشگاه جهت احداث مجموعه ورزشی به حضور ارسال می گردد، خواهشمند است دستور فرمایید نماینده آن باشگاه با مراجعه به معاونت اجتماعی شهرداری منطقه 5 موضوع را پیگیری و از نتیجه اقدامات، این اداره کل را مطلع فرماید.

حجت الله خطیب

مدیرکل تربیت بدنی استان تهران

در نامه دوم که به شماره 1157 – 18 در تاریخ 19 / 9 / 86 نوشته شده، علی فتح الله زاده خطاب به شهردار منطقه 5 تهران نوشته است:

شهردار محترم منطقه پنج جناب آقای ترکاشوند

احتراما زمینی به مساحت حدود 36 هزار متر از سوی زمین شهری به باشگاه فرهنگی استقلال واگذار شده است و این باشگاه قصد دارد در این مکان ابنیه ورزشی از جمله رختکن، ساختمان اداری، سالن های ورزشی و سکو برای تماشاگران همچنین زمین چمن فوتبال و غیره احداث نماید، از آنجایی که این باشگاه متعلق به میلیون ها هوادار در سرتاسر ایران می باشد، خواهشمند است دستور فرمایید در این زمینه همکاری لازم به عمل آید. موجب تشکر است.

مدارک فتح الله زاده مبنی بر مالکیت کمپ را ببینید

نامه فتح الله زاده به شهردار منطقه 5

در پایین صفحه، شهردار منطقه 5 تهران دستور زیر را صادر کرده است:

بسمه تعالی

معاونت محترم معماری و شهرسازی آقای مهندس کاهانی با سلام

ضمن مذاکره با اینجانب، نظر به اینکه کار فرهنگی ورزشی است همه باید کمک بکنیم، با توجه به سایت و نقشه های ارائه شده به فوریت در خصوص مجوز اقدام شود.

19 / 9 / 86

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت