لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

روایتی از درخواست عجیب اسفندیار مشایی

زهرا شجاعی داستانی جالب از اولین جلسه احمدی نژاد در کابینه که طبیعتا با وزرای کابینه خاتمی بوده است، نقل کرده است که شنیدنی است.

خبرگزاری ایسنا: زهرا شجاعی داستانی جالب از اولین جلسه احمدی نژاد در کابینه که طبیعتا با وزرای کابینه خاتمی بوده است، نقل کرده است که شنیدنی است.

زهرا شجاعی در گفتگویی با اندیشه پویا اظهار کرد: با شرکت در هیئت دولت نهم تفاوت چشمگیر دوکابینه قبلی و جدید را متوجه شدم. از کابینه آقای خاتمی تنها من و آقای شیبانی رییس بانک مرکزی و دکتر رحمتی وزیر راه حضور داشتیم و آقای مهرعلیزاده هم که به کل نیامد. فضا سنگین بود. دستور جلسه خیلی ساده بود. 

آقای احمدی نژاد از روی متن می خواند و هر موضوعی که تمام می شد دعوت به صلوات می کرد و وارد دستور جلسه بعدی می شد. نزدیک نیمه شعبان بودیم. آقای مشایی طرحی آورد با عنوان «میثاق با امام زمان، بیعت با رهبری» و یک میلیارد تومان برای شربت و شیرینی در جمکران درخواست هزینه کرد ...

وی افزود: آقای رحمتی وزیر راه در آن جلسه پیشنهاد خوبی دادند. گفتند که شربت و شیرینی که دولتی نیست و نیاز به تعیین اعتبار ندارد و به جای آن می توانید پانصد میلیون دیگر روی آن بودجه بگذارید تا ما جاده قم – جمکران را درست کنیم تا مردم در مسیر زیارت آسیب نبینند.

 آقای احمدی نژاد ناراحت شد و اعتراض کرد که این چه تفکری است، صدایش بالا رفت که دولت عوض شده و شما فکر می کنید مملکت را وزارتخانه حفظ می کند؟ گفت «جمکران است که کشور را حفظ می کند.»

روایتی از درخواست عجیب اسفندیار مشایی

جدید ترین مطالب سایت