فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دلالی که چک های بازیکنان استقلال را می خرد!

علی فتح اله زاده معتقد است که تا حد توان خود برای پرداخت مبلغ قرارداد بازیکنان استقلال تلاش کرده است و به شکل مطلوبی توانسته به آنها پرداختی داشته باشد. اما این نظر شخصی فتح اله زاده است و...

هموطن: علی فتح اله زاده معتقد است که تا حد توان خود برای پرداخت مبلغ قرارداد بازیکنان استقلال تلاش کرده است و به شکل مطلوبی توانسته به آنها پرداختی داشته باشد. اما این نظر شخصی فتح اله زاده است و برخی بازیکنان با این نظر موافق نیستند. این بازیکنان اعتقاد دارند که مدیرعامل تیم میان بازیکنان تبعیض قائل شده و به یک بازیکن بیشتر و به بازیکن دیگر کمتر پرداختی داشته است. از سوی دیگر فهرست مالی بازیکنان که از طرف وزارت ورزش و جوانان منتشر شد نشان داد که این تبعیض وجود داشته ولی نه به آن شدت و هیجانی که برخی آبی پوشان صحبت می کردند.

تماس های مکرر دلال با آبی پوشان

چند وقتی است که یک دلال با توجه به آگاهی کامل از دلخوری برخی بازیکنان بابت پرداختی های فتح اله زاده با آنها تماس گرفته و با پیشنهاد بی شرمانه ای مدعی شده که می داند چطور پول خود را از فتح اله زاده بگیرد و به همین دلیل بازیکنان می توانند چک های برگشتی را دراختیار او قرار بدهند و حاضر است با کسر ده درصد از مبالغ ظرف مدت یک ماه تمام پول بازیکنان را بدهد بدون اینکه استرسی داشته باشند. گفتنی است این فرد با بازیکنان تماس گرفته و پیشنهاد خود را داده که چک شخصی حاجی در اختیار آنها بوده و به این شکل مشخص می شود که این فرد دلال اطلاعات کاملی از پرداختی های فتح اله زاده داشته است. حال اینکه این اطلاعات را چطور بدست آورده موضوعی است که بازیکنان استقلال بسیار متعجب شدند و حتی شک کردند که امکان دارد این فرد از طرف خود فتح اله زاده با آنها تماس گرفته تا از آنها تخفیف بگیرد و پول کمی به این بازیکنان بدهد.

اما شاید جالب باشد که وقتی یکی از بازیکنان با حاجی تماس گرفت و موضوع را با او درمیان گذاشت، مدیرعامل استقلال گفت که اطلاعی از این موضوع نداشته و اگر این فرد را به او معرفی کنند، از این فرد شکایت می کند تا جوابگوی اقدام زشت خود باشد و بازیکنان هم متوجه شوند که او از جریان بی اطلاع بوده است

استقلالی ها دل خوش به وعده فتح اله زاده

در این خصوص گفته می شود یک روز قبل از دیدار مقابل الریان قطر در تهران فتح اله زاده برای بازیکنان استقلال پیغام داد که هر طور شده پول آنها را می دهد و اگر تسویه حساب با آنها به دوره مدیریتی او قد نداد مدیرعامل بعدی موظف است طلب ها را پرداخت کند. به همین دلیل برخی از بازیکنان به تماس های مکرر این فرد دلال پاسخ نمی دهند و حتی برخی ها نیز او را تهدید به شکایت کرده اند.

پای دو آبی پوش لغزید

اما در این میان برخی بازیکنان استقلال هم بوده اند که پای آنها لغزید و حاضر شده اند به خواسته های این فرد تن دهند. این دو بازیکن در طول فصلی که گذشت بارها به وضعیت مالی خود معترض شدند به این فرد گفته اند که چه تضمینی برای پرداخت پول آنها با کسر ده درصد وجود دارد و وقتی این دلال حاضر شد بابت مبلغ چک به آنها سفته بدهد، دو آبی پوش چک های فتح اله زاده را مبلغی در حدود 540 میلیون تومان می شود در اختیار این فرد قرار دادند.

از سوی دیگر برای اینکه مشکلی ایجاد نشود به فرد شیاد دست نویس دادند که چک های فتح اله زاده را بابت خرید پوشاک به او داده اند و در این میان هیچ فریبی در کار نبوده است.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت