لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خبرهایی از سریال نوروزی شبکه سه

سریال " سر به راه " در ایام نوروز پخش می شود.

خبرهایی از سریال نوروزی شبکه سه

ایرج محمدی، تهیه کننده سریال نورزوی "سر به راه" در گفتگویی در خصوص این مجموعه گفت: "سربه راه" درباره ی جوان خلاف کار نوپایی با بازی  "سیاوش خیرابی" است که برای گذراندن دوران محکومیت خود مجبور به کار در یک مؤسسه خدمات اجتماعی می شود. 

وی در خصوص مضمون این سریال اظهار داشت: ایام عید مقارن با ایام فاطیمه است، به همین دلیل این اثر یک کار شیرین، گرم و خانوادگی است که پس از گذراندن ایام سوگواری شیرینی و گرمی آن بیشتر خواهد شد. 

وی ادامه داد: این سریال در 15 قسمت 40 دقیقه ای تولید خواهد شد و تاکنون 40 درصد فیلمبرداری آن انجام شده و تا ایام نوروز ادامه خواهد داشت. 

وی در خصوص لوکیشن های این سریال بیان کرد: لوکیشن اصلی این سریال آسایشگاه کودکان بی سرپرست است اما لوکیشن هایی مثل کلانتری، خانه کاراکتر های قصه، بیمارستان و ... هم وجود دارد. 

تهیه کننده  "دردسر های عظیم" عنوان کرد: بازیگران اصلی این سریال تاکنون جلوی دوربین رفته اند اما هنوز کاراکتر های فرعی جلوی دوربین ظاهر نشده اند. 

"افسانه ناصری" آخرین بازیگری است که مقابل دوربین "سربه راه" قرار گرفته است. 

تهیه کننده "روزهای بد به در" اظهار داشت: سریال های ایام نوروز باید متناسب با این ایام باشند بنابراین چون امسال ایام عید با ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) متقارن شده سعی داریم مجموعه ای بسازیم که از نظرمحتوا و ساختار مورد توجه خانواده ها قرار بگیرد، گروه "سربه راه" تلاش می کند تا سریالی متناسب با این ایام ارائه کند. 

 گفتنی است؛ سریال "سربه راه" با مضمونی اجتماعی خانوادگی از 29 اسفند ماه تا پایان ایام تعطیلات روی آنتن شبکه سه سیما می رود. 

شایان ذکر است؛ "مسعود کرامتی"، "شهین تسلیمی"، "افسانه چهره آزاد"، "ارژنگ امیر فضلی"، "محسن کیایی"، "سیاوش خیرابی" و "الناز حبیبی" و .... در این سریال نقش آفرینی می کنند. 

گفتنی است؛ "سعید سلطانی" کارگردانی و "ایرج محمدی" تهیه کنندگی این مجموعه را بر عهده دارند.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

 

جدید ترین مطالب سایت