فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پوتین: قدرت ارتش روسیه قابل قیاس نیست

رئیس جمهور روسیه در آغاز مراسمی ملی به رقبای این کشور هشدار داد که نمی توانند از لحاظ نظامی به مسکو برتری یابند. ولادیمیر پوتین، اعلام کرد، هیچکس نباید این توهم را داشته باشد که می تواند هرگونه فشاری را که مایل است ، به روسیه وارد کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ولادیمیر پوتین، در مراسمی به منظور بزرگداشت روز مدافعان میهن که در 23 فوریه برگزار خواهد شد، گفت: هیچکس نباید این توهم را داشته باشد که می تواند از لحاظ نظامی از روسیه پیشی گرفته و هرگونه فشاری را که مایل است ، به این کشور وارد کند.

پوتین: قدرت ارتش روسیه قابل قیاس نیست

پوتین در حالی این اظهارات را مطرح کرد که روسیه و غرب درخصوص تنش های شرق اوکراین دچار اختلافی جدی شده اند.

هفته گذشته رهبران روسیه، آلمان، فرانسه و اوکراین پس از 16 ساعت مذاکره، سرانجام توافقنامه مینسک را امضا کردند که بر اساس آن آتش بس بین دو طرف درگیر در شرق اوکراین از روز یکشنبه به مرحله اجرا گذاشته شده است.

پیش از این مایکل فالون، وزیر دفاع انگلیس، هشدار داده بود که روسیه می تواند تاکتیک هایی را که برای بی ثبات کردن اوکراین استفاده کرده است، بر کشورهای بالتیک نیز تحمیل کند.

فالون تصریح کرد که ناتو باید برای مقابله با هر شکل تجاوز روسیه آماده باشد چرا که تهدید واقعی از سوی روسیه هم اکنون کشورهای بالتیک عضو ناتو شامل استونی، لتونی و لیتوانی را تهدید می کند.

جدید ترین مطالب سایت