لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

در تهران باران می بارد!/ همگی همت کنیم!

پایتخت ساعتی است پذیرای دانه های مرواریدی باران است. همه خوشحال شده ایم از اینکه در دو روز اخیر در گوشه و کنار ایران عزیز، نعمت بر سرمان می بارد و کشور را از کم آبی شدید، دور می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بارش باران از ساعتی پیش، قبل از نیمه شب جمعه در شهر تهران آغاز شده و همچنان با شدت می بارد.

کاهش میزان بارش ها در ایران امسال به حد بی سابقه رسیده و لزوم همت و هماهنگی میان مردم و دولت را برای صرفه جویی در مصرف آب جدی تر کرده است.

در کنار فرهنگ سازی درباره کاهش مصرف (به ویژه و به ویژه در بخش کشاورزی) لازم است اقداماتی از جمله در زمینه جداسازی آب شرب و آب بهداشتی صورت گیرد، اقدامی که وزیر نیرو چند ماه پیش آن را از آغاز پیگیری آن در دولت خبر داده بود.

هدرروی آب گرانقدر در کشور کم آب ما، بیش از حد است! سال هاست با وجود هشدارهای فراوان، کسی هم کار مفید و جدی در این زمینه اجرا نکرده و گامی برنداشته است.

امسال که به قول کارشناسان و مقامات، به بدترین سال از جنبه میزان بارش ها و میزان ذخیره سدها رسیده ایم، کار از برنامه ریزی و اما و اگر و کار مشروط گذشته و به یک اجبار تبدیل شده است.

ایران امروز ما و زندگی همگی مان در حال و آینده، به آب بستگی فراوان دارد. پس چانه زدن نمی خواهد تا دولتمردان، مجلسی و تصمیم گیران کشور، یک بار برای همیشه و با هماهنگی همه دستگاه ها، هر چه زودتر طرحی جامع و بلندنظرانه را تدوین کنند تا هر چه زودتر بتوان از پیشروی بحران کم آبی جلوگیری کرد. 

استفاده از دیدگاه کارشناسان و برنامه ریزان بی شک ضروری است. فردا دیر است...

جدید ترین مطالب سایت