فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آمریکا مسبب همه گرفتاری ها است

نوری مالکی در پاسخ به اتهام های اخیر باراک اوباما مبنی بر نقش داشتن مالکی در دامن زدن به اختلاف های فرقه ای در عراق گفت: اظهارات باراک اوباما بیانگر سردرگمی واشنگتن در برخورد با تحولات منطقه و جهان به ویژه اوضاع سوریه و عراق است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، معاون رئیس جمهور عراق آمریکا را مسئول قدرت گرفتن گروه تروریستی داعش و ورود آنها به عراق و دیگر کشورهای منطقه دانست.

معاون رئیس جمهور عراق حملات هوایی آمریکا را به مواضع داعش نمایشی توصیف و تصریح کرد: آغاز ناآرامی ها در سوریه و تصمیم آمریکا و همپیمانانش به براندازی نظام سوریه از طریق نظامی، در شکل گیری داعش، جبهه النصره و دیگر گروه های تروریستی نقش عمده ای داشته است، به گونه ای که تروریسم از سوریه به عراق و سپس اردن، مصر، لیبی و یمن گسترش یافت.

وی اظهار داشت: رئیس جمهور آمریکا می داند  عراق از همان ابتدا درخصوص خطر رشد گروه های افراطی ، بروز آشوب و ناآرامی در کشورهای عربی و پیامدهای منفی آن بر امنیت و ثبات منطقه و جهان هشدار داد ،اما اکنون این پرسش وجود دارد که چرا آمریکا این هشدارها را نادیده گرفت؟   

جیم هایمز از اعضای کنگره آمریکا هم اذعان کرد:  برخی دوستان ما در منطقه که ایران را دوست ندارند به داعش کمک می کنند. وی با بیان اینکه سران آمریکا در پاسخ به بحران های ملی و بین المللی اشتباهاتی مرتکب شده اند، تاکید کرد: ما با تحمل بازی دوگانه برخی به اصطلاح "دوستان " ، به طور خاص عربستان، وضع را بدتر می کنیم.

آمریکا مسبب همه گرفتاری ها است

جدید ترین مطالب سایت