لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جنتی: رهبری گفتند وضع تو با بقیه فرق دارد

علی جنتی می گوید که اگر زمان به عقب بازگردد، دیگر پیشنهاد وزارت ارشاد را قبول نمی کند.

ماهنامه 42: علی جنتی می گوید که اگر زمان به عقب بازگردد، دیگر پیشنهاد وزارت ارشاد را قبول نمی کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت وگویی با اشاره به برخی اختلافاتش با آیت الله جنتی می گوید: پدر تمام مسائل فرهنگی ما را با جزئیات دنبال نمی کنند که ببینند فلان فیلم چگونه بوده است. ممکن است ایشان روزنامه را که می‎خوانند یا اگر یک بولتنی را مطالعه کنند در موارد نادری ایشان روی آن بحث داشته باشند.

وی با این وجود اظهار می دارد که در جمع های خانوادگی گاهی به خاطر مسائل ارشاد مورد عتاب پدر قرار می گیرد.

علی جنتی با اشاره به دو دیدار خصوصی که خدمت رهبر معظم انقلاب رسیده است، می افزاید: در این دیدارها ایشان نسبت به من محبت داشتند و فرمودند که وضع تو با توجه به سوابقت با بقیه فرق می کند. مسائلی را که ایشان فرمودند من هرگز هیچ جایی بیان نکرده‎ام.

وی در بخش دیگری از این گفت وگو به بیان نظراتش درخصوص ماهواره پرداخته و به ماجرای جمع آوری دیش های ماهواره ساختمانشان اشاره می کند و می گوید: همین اخیرا در مجتمعی که من زندگی می‎کنم ریخته بودند همه دیش‎ها و تجهیزات آن را جمع‎آوری کرده بودند. من با رئیس پلیس تهران صحبت کردم، گفتم شما لطفا 48 ساعت دیگر تشریف بیاورید در همین پشت بام‎ها ببینید که همه این‎ها دوباره سر جایشان هستند. فقط کاری که کردید برای واردکنندگان این سیستم‎ها و نصاب‎ها کار ایجاد کرده‎اید و بازار درست کرده‎اید. خودشان هم قبول دارند.

وزیر ارشاد برخی اخبار رسانه ها را دروغ پردازی بولتن ها می داند و می افزاید: ما که جلوی بولتن‎ها را نمی‎توانیم بگیریم. ما نیروی قهریه‎ای نداریم که بخواهیم این کار را بکنیم. بالاخره برخی از نهادها بر اساس تشخیص شرعی و وظیفه انقلابی می‎خواهند به قول خودشان اطلاع‎رسانی کنند. متأسفانه در برخی موارد هم اطلاع‎رسانی غلط می‎کنند.

وی در همین رابطه ادامه می دهد: بالاخره بعضی‎ها این دولت را دولت منتخب خودشان نمی‎دانند و متأسفانه فکر می‎کنند باید کاری بکنند که این دولت زمین‎گیر شود تا نتواند کارش را انجام بدهد و ناموفق باشد. گاهی بعضی از خبرها را تحریف می‎کنند، بعضی وقت‎ها خبرهای کذبی داده می‎شود که ما مجبور می‎شویم مداوم اطلاع‎رسانی کنیم و آن را تکذیب کنیم.

جنتی: رهبری گفتند وضع تو با بقیه فرق دارد

جدید ترین مطالب سایت