لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

دمای هوا روند افزایشی می‌یابد

کارشناس هواشناسی از ورود موج جدید بارشی طی روز جاری به کشور خبر داد و گفت: تا اواسط هفته جاری شاهد بارش برف و باران در برخی نقاط کشور خواهیم بود ضمن آنکه از امروز دمای هوا در کشور به خصوص در ساعات ظهر با روند افزایشی همراه است.

محمد اصغری در گفت وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره وضعیت هوای کشور طی روزهای آینده، اظهار داشت: بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی پیش بینی می شود که از ساعات پایانی روز جاری موج جدید بارشی از سمت جنوب وارد کشور شود.

کارشناس هواشناسی در ادامه افزود: بر همین اساس پیش بینی می شود طی روز جاری استان های بوشهر و فارس درگیر بارندگی شوند به طوری که در ارتفاعات این استان ها شاهد بارش برف و سایر نقاط آن بارش رگبار و باران باشیم.

وی یادآور شد: برای فردا استان های هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان  و به طور ضعیف تر خراسان جنوبی تحت تاثیر این موج بارشی قرار خواهند گرفت.

اصغری در ادامه سخنان خود از ورود موج بارشی دیگری طی روز سه شنبه هفته جاری از عرض های بالا و پایین به کشور خبر داد و گفت: بر همین اساس پیش بینی می شود طی روز سه شنبه همزمان با 22 بهمن ماه استان های اردبیل، آذربایجان ها، گیلان، مازندران و گلستان درگیر بارندگی شوند.

این کارشناس هواشناسی همچنین بیان داشت: از بعد از ظهر سه شنبه نیز شاهد بارش باران در استان های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان خواهیم شد.

وی درباره تغییرات دمایی در کشور خاطرنشان کرد: از امروز روند افزایش دمای هوا در کشور آغاز می شود و افزایش دما در ساعات ظهر ملموس تر خواهد بود.

اصغری با بیان اینکه طی سه روز آینده در تهران شاهد غبار صبحگاهی خواهیم بود، گفت: در روز های آینده برای کلانشهر تهران بارندگی پیش بینی نمی شود البته آسمان پایتخت ابری خواهد بود.

جدید ترین مطالب سایت