لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آغاز فروش‌ فوق‌ العاده نوروزی از 5 اسفند

رئیس اتاق اصناف ایران با برشمردن تمهیدات ویژه شب عید، گفت: برگزاری فروش های فوق العاده نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا و نظارت بر بازار شب عید در دستور کار قرار گرفته است.

خبرگزاری مهر: رئیس اتاق اصناف ایران با برشمردن تمهیدات ویژه شب عید، گفت: برگزاری فروش های فوق العاده نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا و نظارت بر بازار شب عید در دستور کار قرار گرفته است.

علی فاضلی اظهار داشت: برای تنظیم بازار شب عید امسال برنامه های ویژه ای از سوی اصناف و اتحادیه های مختلف تولیدی و توزیعی در نظر گرفته شده است تا بتوان علاوه بر تامین مایحتاج مورد نیاز مردم، بازوی اجرایی دولت در برنامه هایش باشیم.

وی افزود: بر این اساس، علاوه بر برگزاری نمایشگاه های بهاره که در سراسر کشور اجرا خواهد شد، در تهران در سه نقطه حکیمیه تهران پارس، پارک ارم و بوستان ولایت این نمایشگاه ها را برگزار خواهیم کرد و تلاش داریم کالاهای باکیفیت و قیمت مناسب عرضه شود.

رئیس اتاق اصناف ایران تصریح کرد: در کنار برگزاری نمایشگاه های بهاره، فروش های فوق العاده واحدهای صنفی نیز تدارک دیده شده است که این طرح از پنجم تا بیست ونهم اسفند ماه در واحدهای صنفی مختلف بسته به تصمیم اتحادیه ها برگزار خواهد شد.

به گفته فاضلی، فروش های فوق العاده صنفی به استناد آئین نامه اجرایی ماده ۸۴ قانون نظام صنفی صورت می گیرد که به اتحادیه های صنفی مجوز اجرای فروش را داده است و بر این اساس افراد متقاضی می توانند با رعایت ضوابط مندرج در آئین نامه مذکور و با مراجعه به اتحادیه متبوع خود مجوز فروش فوق العاده را دریافت کنند.

آغاز فروش‌ فوق‌ العاده نوروزی از 5 اسفند

جدید ترین مطالب سایت