لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آموزش و تسلیح گروه‌های تروریستی نقض قوانین بین‌المللی است

سخنگوی وزارت خارجه ایران آموزش و تسلیح گروه های مسلح که معارضه معتدل سوریه نامیده می شوند را نقض صریح قوانین بین المللی و تکرار اشتباهات راهبردی گذشته توصیف کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل ازفارس، مرضیه افخم سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان آموزش وتسلیح گروه های مسلح که معارضه معتدل سوریه نامیده می شوند را نقض صریح قوانین بین المللی و تکرار اشتباهات راهبردی گذشته توصیف کرد که منجر به شکل گیری داعش و جبهه النصره و سایر گروه های تروریستی شد.

فخم با اشاره به سیاست برخی کشورها در استفاده ابزاری از تروریسم اظهار داشت: در شرایطی که تهدید گروه های تروریستی امنیت منطقه و جهان را با خطر جدی مواجه کرده، اصرارآمریکا و برخی کشورها به استمرار این سیاست اشتباه و پافشاری بر یک رویکرد غلط، نتیجه ای جز ویرانی و قربانی شدن انسان های بیگناه بیشتری ندارد.

سخنگوی وزارت خارجه سکوت سازمان ملل در قبال این اقدام آمریکا و برخی کشورهای منطقه را درتناقض با تحرکات این سازمان دراجرای طرح تعلیق درگیری ها در حلب دانست.

افخم افزود: ساده ترین راه مبارزه با گروه های تروریستی درسوریه روشن است، دولت آمریکا و همپیمانان آن حداقل به قطعنامه هایی که درشورای امنیت بدان رأی داده به ویژه قطعنامه اخیر 2199 احترام گذاشته و در جهت خشکاندن منابع مالی و لجستیکی تروریسم و توقف ارسال سلاح و نیروهای مسلح به داخل سوریه اقدام جدی به عمل آورند.

آموزش و تسلیح گروه‌های تروریستی نقض قوانین بین‌المللی است

جدید ترین مطالب سایت