فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انتقام رذیلانه داعش از مردم عراق

داعشی ها روزانه ده ها تن از شهروندان عراقی را به صورت گروهی به قتل می رسانند.

انتقام رذیلانه داعش از مردم عراق

رئیس شورای ناحیه «البغدادی» عراق با اعلام اینکه گروه تروریستی داعش ۱۰۰ نفر از اعضای قبیله العبید را به قتل رسانده است خواستار نجات جان شهروندان شد. «مال الله حمرین العبیدی» گفت: داعشی ها روزانه ده ها تن از شهروندان عراقی را به صورت گروهی به قتل می رسانند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، العبیدی گفت: داعش ۱۰۰ نفر از اعضای قبیله العبید را به صورت جمعی و به ضرب گلوله در میدان مرکزی ناحیه البغدادی که از یک هفته پیش بر آن تسلط یافته است به قتل رساند. دو روز پیش نیز عناصر داعش ده ها تن از شهروندان را به قتل رسانده بودند.

رئیس شورای شهر البغدادی افزود: داعش ساکنان شهر را مجبور کرد تا در میدان شهر تجمع کنند و اعدام گروهی را مشاهد کنند. وی خواستار نجات جان دیگر شهروندانی شد که داعش آن ها را در یک مدرسه در منطقه محبوس کرده است و هر روز به قتل گروهی آن ها اقدام می کند. داعش تاکنون ۱۵۰ نفر از اعضای عشایر العبید، الجغایفه و دیگر عشایر منطقه را به قتل رسانده است.

چند روز پیش نیز «قاسم العبیدی» از مقامات پلیس الانبار خبر داد داعش ۴۵ نفر را در شهر البغدادی به آتش کشید.

ناحیه «بغدادی» تابع فرمانداری «هیت» واقع در استان سنی نشین «الانبار» عراق، چندین ماه در محاصره عناصر تروریستی داعش بود و هفته گذشته به تصرف داعش در آمد.این وحشیگری ها پس از آن صورت می گیرد که در حمله به یک مرکز تجمع عناصر داعش در الانبار، بیش از 50 تروریست تکفیری کشته شدند.از آنجاییکه داعش معتقد است این حمله با اطلاعات و همکاری عشایر اهل سنت منطقه رخ داده، کشتار اهل سنت را تشدید کرده و جوانان عراقی را به دلایل واهی اعدام می کند تا با ایجاد رعب و حشت در میان عشایر، مانع از همکاری آنها با دولت و ارتش عراق شود. تکفیری ها امروز دو جوان عراقی را به اتهام نقش داشتن در انفجار مسجد محل تجمع تروریست ها، آتش زد.

اخباربین الملل  - باشگاه خبرنگاران

جدید ترین مطالب سایت