لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

موج جدید بارش باران در تهران

کارشناس سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی از مرزهای شرقی به کشور از روز جمعه خبر داد و گفت: براساس پیش بینی های سازمان هواشناسی، فردا نیز شرق استان تهران بارانی خواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی کشور  از ورود سامانه بارشی از مرزهای شرقی به کشور از روز جمعه خبر داد و گفت: براساس پیش بینی های سازمان هواشناسی، فردا  نیز شرق استان تهران بارانی خواهد بود.

امین نقشینه درباره، وضعیت هوا در سه روز آینده اظهار کرد: براساس پیش بینی های سازمان هواشناسی، امروز شاهد بارش های پراکنده  در برخی نقاط کشور از جمله شمال غرب، غرب و دامنه های زاگرس مرکزی خواهیم بود که به تدریج از بعد ازظهر  ارتفاعات البرز شمال و شمال و شرق را در بر می گیرد.

وی در ادامه با بیان این مطلب که فردا عبور تدریجی این سامانه را به سمت شرق خواهیم داشت، افزود:  بنابراین بارش برف و باران در بخش هایی از مرکز، شمال شرق، شرق، سواحل مرکزی خزر و دامنه های البرز  مرکزی و شرقی را شاهد خواهیم بود.

نقشینه با بیان این مطلب که این سامانه روز جمعه مناطق شرق و جنوب شرق را در بر می گیرد، افزود: این امر سبب وزش باد شدید و طوفانی شدن هوا در این منطقه خواهد شد،همچنین فردا، پنجشنبه وقوع پدیده گرد و خاک را در جنوب و غرب همچون خوزستان و ایلام دور از انتظار نیست.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی کشور، وزش باد شدید خلیج فارس را مواج و طوفانی خواهد کرد.

نقیشنه در خاتمه به وضعیت هوا در پایتخت اشاره کرد و گفت: امروز در مناطق مرتفع پایتخت نیز شاهد بارش پراکنده خواهیم بود، همچنین فردا مناطق شرقی تهران نیز بارانی خواهد شد.

جدید ترین مطالب سایت