لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نظر رئیس‌سابق‌موساد درمورد‌سیاست‌های‌نتانیاهو

رئیس سابق موساد که سیاستهای نتانیاهو را برای آینده و امنیت اسرائیل مخرب می داند شخصیت اصلی تجمع اعتراضی علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی است.

نظر رئیس‌سابق‌موساد درمورد‌سیاست‌های‌نتانیاهو

رئیس سابق موساد که سیاستهای نتانیاهو را برای آینده و امنیت اسرائیل مخرب می داند شخصیت اصلی تجمع اعتراضی علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی است.

به گزارش تسنیم به نقل از هاآرتص، مئیر داگان، رئیس سابق سرویس جاسوسی اسرائیل، موساد که سیاستهای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را برای آینده و امنیت اسرائیل مخرب خوانده است در تجمع اعتراضی تل آویو با محوریت تغییر رژیم شرکت خواهد کرد و یکی از سخنرانان اصلی آن خواهد بود.

این تجمع که از سوی گروه هایی مانند سازمان Million Hands و دیگر جنبش های مدنی مورد حمایت قرار گرفته با شعار " اسرائیل خواستار تغییر است" فعالیتهای خود علیه نتانیاهو را آغاز خواهد کرد.

در آستانه رقابت های انتخاباتی اسرائیل بسیاری از مقامات رژیم صهیونیستی از سیاستهای داخلی و خارجی نخست وزیر فعلی این رژیم انتقاد کرده اند. اسحاق هرتزوگ رهبر حزب کارگر اسرائیل و رقیب جدی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در انتخابات 17 مارس، تصریح کرد که ایران به هدف خود یعنی تبدیل شدن به یک کشور هسته ای دست یافته است و هیچ کسی به سخنان نتانیاهو گوش نمی دهد.

وی تصریح کرد که هدف اصلی بنیامین نتانیاهو از سخنرانی در کنگره آمریکا، رسیدن به منافع سیاسی در آستانه انتخابات مارس است.

زیپی لیونی وزیر دادگستری سابق رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم را عامل شکاف در روابط بین آمریکا و اسرائیل دانست و گفت که نتانیاهو به امنیت تل آویو خدشه وارد می کند.

«آویگدور لیبرمن» که ریاست حزب «اسرائیل خانه ما» را بر عهده دارد، در مصاحبه با کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت که نتانیاهو در عمل به تعهد خود مبنی بر نابودی جنبش حماس شکست خورده است.

  اخبار سیاست  خارجی  -  تسنیم 

جدید ترین مطالب سایت