فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کنترل تمام وسایل با یک حلقه ازدواج

یک حلقه کوچک موسوم به Nod که بی شباهت به حلقه ازدواج نیست می تواند تمام وسایل الکترونیک مورد استفاده افراد را با استفاده از فناوری بلوتوث کنترل کند...

به گزارش فرهنگ نیوز ، با تکان دادن این حلقه می توان ترموستات، تلویزیون، رایانه، در برقی گاراژ و حتی نور منزل را کنترل و کم و زیاد کرد. قیمت این حلقه شگفت انگیز 149 دلار اعلام شده است.

 کنترل تمام وسایل با یک حلقه ازدواج

 اعمال تنظیمات بر روی این حلقه بلوتوث که قرار است پاییز امسال روانه بازار شود، با استفاده از رایانه های مجهز به سیستم عامل ویندوز یا مک صورت می گیرد. جالب آنکه حتی می توان با استفاده از Nod عینک دیجیتال تازه وارد گوگل را هم کنترل کرد.

Anush Elangovan مدیر عامل شرکت سازنده این حلقه که قبلا در شرکت گوگل کار می کرد امیدوار است محصول یاد شده شکاف موجود در زمینه استفاده از محصولات الکترونیک پوشیدنی، گوشی ها، رایانه های شخصی و حتی تلویزیون ها را پر کند و کنترل همه آنها را با استفاده از یک وسیله ممکن کند.

کنترل تمام وسایل با یک حلقه ازدواج

 این حلقه دارای استاندارد IP68 بوده و کاملا ضدآب و ضدگردوغبار است. با هر بار شارژ کردن آن می توان به مدت یک روز از حلقه یاد شده استفاده کرد. در درون این حلقه کوچک سنسورهای متعدد، شتاب سنج، دو پردازنده از نوع Cortex M3 و ... وجود دارد.

برای استفاده از این محصول کافی است با انگشتی که حلقه در آن است به محصولی که می خواهید آن را کنترل کنید اشاره کرده و سپس با حرکت دادن انگشت در جهات مختلف دستورات از قبل تعریف شده را صادر کنید. دقت این حلقه در درک حرکات 32,000 dpi بوده و با توجه به تفاوت انسان های مختلف این حلقه در چهار اندازه عرضه خواهد شد.

منبع: فارس

جدید ترین مطالب سایت