لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رییس صداوسیما حق ندارد برای رییس جمهوری تعیین تکلیف کند

تهران-ایرنا-مدیر مسوول روزنامه شرق گفت: رییس صداوسیما حق ندارد برای رییس جمهوری تعیین تکلیف کند زیرا رییس جمهوری اولین شخص اجرایی کشور است و آقای ضرغامی تنها رییس یک رسانه است.

«مهدی رحمانیان» روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا اقدام چهارشنبه شب ضرغامی رییس صداو سیما در پخش همراه با تاخیر گفت وگوی تلویزیونی رییس جمهوری با مردم اظهار داشت: این کار کاملا اشتباه و سلیقه ای بود که حتی می توان نام آن را بدقلقی هم گذاشت.

وی ادامه داد: رییس جمهوری، رییس یک قوه، شخص دوم مملکت و اولین شخص اجرایی کشور است و چنین اقدامی با وی کار اشتباهی بود.

[post:alt:title]

این فعال رسانه ای با اشاره به این که در هیچ جای دنیا چنین چیزی نیست که رییس یک رسانه بخواهد برای رییس جمهوری تعیین تکلیف کند، تاکید کرد: صداوسیما رسانه ای ملی و مربوط به نظام است از این رو چنین حقی ندارد که برای رییس جمهوری تعیین تکلیف کند که وی در چه شرایطی مصاحبه کند.

مدیر مسوول روزنامه شرق اظهار داشت: قطع یقین تشخیص رییس جمهوری بر تشخیص رییس رسانه ملی اولویت دارد.

گفت و گوی زنده رادیویی - تلویزیونی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران با مردم چهارشنبه شب گذشته در ساعت 22:53 دقیقه و با تاخیر آغاز شد، پیش از آن بنا بود رییس جمهوری بعد از گفت وگوی خبری ساعت 21 شبکه یک سیما با مردم گفت وگو کند.

رییس سازمان صدا و سیما چهارشنبه شب پس از برگزاری گفت و گوی تلویزیونی در نامه ای به حجت الاسلام والمسلمین رئیسی رییس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما بیان کرد: با توجه به اهمیت تاخیری که در شروع مصاحبه زنده تلویزیونی رییس جمهوری محترم پیش آمد؛ خواهشمند است در مورد انتخاب مجری توسط روسای محترم قوا و امتناع از پذیرش وظیفه قانونی و حرفه ای رسانه ملی اظهارنظر نمائید.

جدید ترین مطالب سایت