فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فرار تکفیری‌های داعش با پوشش زنانه از تکریت + تصویر

درگیری ها در استان صلاح الدین به روستاهای اطراف تکریت رسیده است و برخی عناصر داعش فرار را بر قرار ترجیح داده اند.

 همزمان با گسترش عملیات نیروهای ارتش و مردمی عراق در استان صلاح الدین و به ویژه در تکریت، برخی نیروهای داعشی فرار را به قرار ترجیح دادند اما با پوشش زنانه.

یک منبع عراقی در نزدیکی تکریت گفت: همزمان با پیشروی نیروهای ارتش و مردمی عراقی در محورهای مختلف شهر تکریت، خطوط دفاعی تکفیری های داعش شکسته شده و عناصر این گروه تروریستی از مناطق درگیری فرار می کنند.

یکی از این عناصر صاحب عکس زیر، «صدام خالد البو ناصر التکریتی» وابسته به بعثی های حاضر در تکریت و از طایفه البو ناصر است.

فرار تکفیری‌های داعش با پوشش زنانه از تکریت + تصویر

صدام خالد البو ناصر التکریتی وابسته به عناصر بعثی تکریت

این منبع افزود: با توجه به تصاویر منتشره شده، عناصر تروریستی داعش با لباس زنانه از میدان جنگ فرار می کنند اما با این حال برخی از آن ها در حین فرار توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده اند.

فرار تکفیری‌های داعش با پوشش زنانه از تکریت + تصویر

به گفته این منبع عراقی، پیش از فرار برخی عناصر داعش، برخی فرماندهان آنها نیز میدان جنگ را ترک کرده  و به سوی موصل رفته اند.

طبق گفته این منبع، جنایت های بی شمار تکفیری ها و بعثی ها در تکریت و استان صلاح الدین به خصوص کشتار 1700 تن از نیروهای پادگان اسپایکر، موجب شده است تا عناصر این گروهک تروریستی، از ترس دستگیر شدن به دست نیروهای مردمی فرار کنند، زیرا که می دانند در صورت افتادن به دست نیروهای عراقی بشدت سزای اعمال خود خواهند رسید.

فرار تکفیری‌های داعش با پوشش زنانه از تکریت + تصویر

 اخبار بین الملل  -   فارس

جدید ترین مطالب سایت