لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

عملیات‌تروریستی‌داعش درترکیه باسلاح این کشور

سلاح هایی که تروریست های گروه داعش در حمله ای به شهر نیده در خاک ترکیه به کار بردند، بخشی از همان سلاحهایی است که پیشتر از ترکیه به سوریه فرستاده شده بود.

یک پایگاه خبری ترکیه مدعی شد، سلاح هایی که تروریست های گروه داعش در حمله ای به شهر نیده در خاک ترکیه به کار بردند، بخشی از همان سلاحهایی است که پیشتر از ترکیه به سوریه فرستاده شده بود.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری طرف، 14 ماه مارس سال گذشته میلادی (2014) در حمله مسلحانه عناصر تروریستی در شهر نیده واقع در جنوب ترکیه دو تن از نیروهای امنیتی ترکیه و یک راننده کامیون کشته شدند و 4 شهروند خارجی متهم به عضویت در داعش در این ارتباط بازداشت و تحت محاکمه قرار دارند.

پایگاه خبری طرف نوشت سلاح هایی که تروریست های گروه داعش در این حمله به کار بردند، قبلا از ترکیه به سوریه فرستاده شده بود. 

بر پایه این گزارش، جزئیات مربوط به شماره سریال سلاح های استفاده شده در این حمله و تشابه آن با شماره سریال سلاح هایی که ترکیه برای شورشیان سوری ( شبه نظامیان موسوم به ارتش آزاد سوریه ) فرستاده بود در اختیار دادگاه است.

طرف اضافه کرد: دولت ترکیه تلاش می کند رسیدگی به این پرونده را به تعویق اندازد تا مخالفان از آن در انتخابات آتی علیه دولت بهره برداری نکنند.

انتخابات عمومی ترکیه 7 ژوئن 2015 (خرداد 1394) برگزار خواهد شد.

برخی از رسانه های ترکیه روز پنجشنبه از تعویق رسیدگی به پرونده یاد شده به 17 ژوئن 2015 خبر داده اند.

  اخبار بین الملل  - ایرنا 

جدید ترین مطالب سایت