لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آغاز ویژه برنامه «علی ضیا» از 8 روز قبل از عید

«بابک بادکوبه» گفت: ویژه برنامه ی تحویل سال شبکه یک سیما که به «اینجا آینده» تغییر نام داد، با آیتم های متفاوت و ستارگان حوزه های مختلف ساعات پایانی سال را مهمان مردم ایران خواهد شد.

«بابک بادکوبه» مجری و تهیه کننده  تلویزیونی در خصوص ویژه برنامه ی تحویل سال شبکه یک گفت: این ویژه برنامه از "اتفاق 1" به "اینجا آینده" تغییر نام پیدا کرد.

وی در خصوص آیتم های این برنامه اظهار داشت: از بخش های "اینجا آینده" می توانم به پخش کلیپ موسیقی، مصاحبه با مادران شهدا و ایران زمین ایران گردی با اجرای "جواد قارایی" اشاره کنم.

این تهیه کننده افزود: در «اینجا آینده» 8 فصل مختلف از اتفاقات مهم حوزه های علم و فناوری، معارف اسلامی، حماسه و دفاع مقدس، ورزشی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و استحفاظی با مهمانانی متناسب به نمایش در خواهد آمد و ایران را در سالی که گذشت بررسی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: «سید علی ضیا» به عنوان مجری اصلی با ستارگان حوزه  های مختلف به گفتگو خواهد نشست و این برنامه در 9 قسمت و شب عید از ساعت 8 شب تا 2:30 بامداد مهمان مردم خواهد شد.

گفتنی است؛ ویژه برنامه ی «اینجا آینده» از 8 روز قبل از سال تحویل به روی آنتن شبکه 1 خواهد رفت و 8 برنامه متفاوت را به بینندگانش عرضه خواهد کرد.

در روز نهم که همان روز سال تحویل است «اینجا آینده» از ساعت 8 شب تا 2:30 بامداد به آیتم ها و مهمانان مختلف از شبکه 1 سیما به روی آنتن خواهد رفت.

اخبار فرهنگی - باشگاه خبرنگاران

جدید ترین مطالب سایت