فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

یارانه اسفند زودتر واریز می‌شود/ برقراری سریع یارانه نوزادان

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها با بیان اینکه یارانه ماه اسفند زودتر واریز می شود، گفت: یارانه نوزادانی که پدر و مادرشان یارانه بگیر بوده اند، فوری برقرار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، اکبر ایزدی در مورد اینکه گفته می شود یارانه نقدی تازه متولدان و نوزدان به موقع پرداخت نمی شود، اظهار داشت: این موضوع امکان ندارد، زیرا اطلاعات افراد فوت شده از فهرست یارانه خارج و پس از آن آمار متولد شدگان به لیست اضافه می شود.

یارانه اسفند زودتر واریز می‌شود/ برقراری سریع یارانه نوزادان

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها که با خبرگزاری فارس گفتگو می کرد، در پاسخ به این سؤال که یکی از مخاطبان عنوان کرده 8 ماه است یارانه فرزند تازه متولد شده  اش برقرار نشده است، بیان کرد: اطلاعات کامل و جزئیات متولدان و متوفیان از سوی سازمان ثبت احوال دقیق اخذ می  شود و احتمال جا ماندن تازه متولدان وجود ندارد.

وی ادامه داد: احتمال دارد اشکالی در سیستم ثبت احوال وجود داشته باشد و در غیر این صورت یارانه آنها وصل می شود.

ایزدی عنوان کرد: تنها یارانه متولدان وصل خواهد شد که در حال حاضر سرپرست آنها یارانه نقدی دریافت می کنند و شامل افرادی غیر از آن نمی شود.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها با بیان اینکه اطلاعات خانوارها و مرگ و میر و زاد و ولد در سیستم یارانه ثبت می شود، گفت: این سیستم خودکار بوده عامل انسانی دخیل نیست که خطا در آن وجود داشته باشد.

به گفته ایزدی، در مرداد ماه مجوزی از دولت گرفته شد که تازه متولدان نیز مشمول یارانه شوند و اکنون این کار اجرایی می شود.

وی با اشاره به زمان پرداخت یارانه نقدی 45500 تومانی اسفندماه عنوان کرد: معمولاً بیست دوم هر ماه یارانه پرداخت می  شود، اما با توجه به پایان سال و عید برنامه داریم که یارانه این ماه زودتر پرداخت شود.

ایزدی با بیان اینکه میزان متوفیان کشور بین 85 تا 120 هزار نفر در ماه است، بیان داشت: این رقم ها زیاد نیست و متولدان نیز بین 30 تا 40 هزار نفر هستند.

یارانه اسفند زودتر واریز می‌شود/ برقراری سریع یارانه نوزادان

جدید ترین مطالب سایت