لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رایزنی گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در لندن

هیئت پنج نفری گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس با شماری از ایرانیان و مسئولان دستگاه های دولتی مستقر در لندن دیدار کردند. سفر هیئت پارلمانی ایران به لندن ، در پی سفر سال گذشته گروه دوستی پارلمانی انگلیس و ایران و بنابه دعوت این گروه انجام شده است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلستان در این نشست که یکشنبه شب با حضورمحمد حسن حبیب الله زاده کاردار غیر مقیم جمهوری اسلامی ایران در انگلیس برگزار شد گفت : عباسعلی منصوری آرانی و هیئت همراه در این جلسه از نزدیک با بخش هایی از محدودیت ها و مشکلات مبتلابه دفاتر نمایندگی دستگاهها و ایرانیان مقیم انگلیس آشنا شدند.

رایزنی گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در لندن

ایجاد موانع در انجام فعالیت های اداری ، محدودیت های بانکی و جلوگیری از مراودات پولی ، مشکلات صدور ویزا و تحویل ندادن سوخت به هواپیماهای جمهوری اسلامی ایران از جمله مشکلات مطرح شده در این نشست بود .

کاردار غیر مقیم جمهوری اسلامی ایران در انگلیس نیز در این نشست با اشاره به اقامت حدود 350 تا 400 هزار ایرانی در این کشور آقدامات انجام شده برای کاهش مشکلات انان را تشریح کرد .

حبیب الله زاده گفت : با تلاشهای انجام شده سال گذشته حدود سی هزار فقره امور کنسولی برای ایرانیان مقیم انگلیس انجام شد که علاوه بر حل مشکلات انان، در وقت و هزینه آنان نیز صرفه جویی قابل توجهی شده است .

وی همچنین از کاهش هزینه دریافت ویزا برای اتباع غیر ایرانی به منظور انجام دادن سفرهای زیارتی به کشورمان خبرداد .

گروه پنج نفری پارلمانی دوستی ایران و انگلیس یکشنبه وارد لندن شد .

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس گفت: برنامه ریزی شده است اعضای هیأت پارلمانی ایران با شماری از مسئولان انگلیس و همتایان خود در پارلمان این کشور دیدار و درباره مسائل مورد علاقه گفتگو کنند .

بازدید از برخی مراکز ایرانیان و دیدار با ایرانیان مقیم لندن و همچنین دانشجویان این کشور از جمله برنامه های هیئت پارلمانی دوستی ایران و انگلیس اعلام شده است .

رایزنی گروه دوستی پارلمانی ایران و انگلیس در لندن

جدید ترین مطالب سایت