لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستمزد ۹۴ کارگران چهارشنبه نهایی می‌ شود/ ۱۱ میلیون کارگر داریم

عضو شورای عالی کار با بیان اینکه روز چهارشنبه دستمزد ۹۴ کارگران نهایی می شود گفت: اختلاف فراوانی میان کارگران و کارفرمایان بود که در جلسه دیروز شورا دیدگاه ها تقریباًً  به هم نزدیک شد. باید دستمزد ۱۱ میلیون کارگر را مشخص کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ولی الله صالحی از برگزاری جلسه شورای عالی کار در 20 اسفند ماه خبر داد و گفت: مقرر شد در جلسه بعدی شورا تصمیم نهایی اتخاذ شود.

وی با بیان اینکه هنوز به عدد و رقم مشخصی دست پیدا نکرده ایم، گفت: در جلسه دیروز تلاش کردیم فاصله هایی که وجود دارد، کاهش بدهیم. اختلاف های فراوانی میان کارگران و کارفرمایان بود که در جلسه دیروز تقریباً نزدیک شدیم.

 صالحی تاکید کرد: جلسه روز چهارشنبه جلسه پایانی است که دستمزد سال آینده کارگران با در نظر گرفتن منافع تعیین می شود. باید بر اساس آمار کشوری و هزینه هایی که از سرتاسر کشور استخراج شده حقوق و دستمزد 11 میلیون کارگر را مشخص کنیم.

 عضو شورای عالی کار افزود: این شورا تصمیم دارد تا رقم حداقلی دستمزد کارگران در سال 94 را نیز با توجه به اوضاع و احوال کنونی کارگران در وضع کنونی جامعه و شاخصه های رفاهی و نیاز آنان در هر استان تعیین کند.

دستمزد ۹۴ کارگران چهارشنبه نهایی می‌ شود/ ۱۱ میلیون کارگر داریم

جدید ترین مطالب سایت