فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ارز آزاد شد/ قیمت اعزام به عتبات بالا رفت

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: از ۲۱ اسفند اختصاص ارز تعادلی به عتبات عالیات به علت ارزان شدن قیمت نفت حذف می  شود و در پی آن هزینه زائران با ارز آزاد محاسبه خواهد شد و همین موضوع زمینه ساز افزایش قیمت اعزام به عتبات عالیات خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محسن نظافتی، مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: در ایام نوروز تقریبا روزی 100 کاروان به عتبات عالیات اعزام می شوند که چیزی در حدود 60 هزار نفر را شامل می شود.

وی تاکید کرد: از 21 اسفند 1393 اختصاص ارز تعادلی به عتبات عالیات به علت ارزان شدن قیمت نفت و وجود هزینه  های ضروری تر در کشور مانند دارو حذف می  گردد و از این پس هزینه زائران با ارز آزاد محاسبه می  شود و همین موضوع باعث افزایش قیمت اعزام به عتبات عالیات می شود.

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: بنابراین در دور تازه اعزام  ها که تا 25 خرداد 94 ادامه خواهد داشت، این افزایش قیمت را شاهد خواهیم بود.

نظافتی درباره قیمت بلیت رفت و برگشت به عتبات عالیات گفت: با توجه به اینکه در ایام نوروز قیمت بلیت عتبات عالیات به حدود یک میلیون و 200 هزار تومان رسیده است، با این حال سازمان حج و زیارت همچنان 430 هزار تومان را از زائران دریافت می کند که تقریبا معادل پروازهای داخلی است.

وی افزود: در ایام نوروز بسته های 3 روزه، 4، 6 و 7 روزه را برای زائران در نظر گرفته  ایم و پس از ایام عید بسته  های 10 روزه و 14 روزه نیز خواهیم داشت.

جدید ترین مطالب سایت