فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فرمانده جدید نیروی انتظامی منصوب شد

حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا در حکمی سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب و از تلاش های بی دریغ و مؤثر سردار سرتیپ احمدی مقدم در دوره تصدی فرماندهی این نیرو تشکر و قدردانی کردند.

خبرگزاری تسنیم: حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا در حکمی سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب و از تلاش های بی دریغ و مؤثر سردار سرتیپ احمدی مقدم در دوره تصدی فرماندهی این نیرو تشکر و قدردانی کردند.

متن حکم فرمانده معظم کل قوا به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری

نظر به تعهد و شایستگی و حسن سوابق خدمتی و بنا به پیشنهاد وزیر محترم کشور و جانشین فرمانده کل قوا در امور نیروی انتظامی شما را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب می کنم.

لازم است اقدامات شایسته دوران تصدی سردار سرتیپ احمدی مقدم نظیر؛ ارتقاء فضای اسلامی و انقلابی ناجا، صیانت از کارکنان خدوم و توجه جدی به معیشت آنان، تقویت مرزبانی و کاهش تخلفات جاده ای تداوم یابد و رعایت های دقیق در بهبود خدمات انتظامی و پرهیز از شتابزدگی در فعالیت های اقتصادی و برنامه ریزی مستمر و ابتکار عمل لازم در برقراری امنیت و آرامش اخلاقی و اجتماعی، دنبال شود.

از قوای سه گانه، به ویژه وزارت کشور، دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، صدا و سیما، ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، انتظار می رود که در شرایط حساس کنونی، حمایت های لازم از نیروی انتظامی را در ابعاد مادی و معنوی، به عمل آورند.

از تلاش های بی دریغ و مؤثر سردار سرتیپ احمدی مقدم در دوره تصدی فرماندهی آن نیرو، تشکر و قدردانی می نمایم.

توفیق شما و همه کارگزاران ناجا و حامیان این نیروی عظیم را از خداوند متعال مسئلت می کنم.

سیّد علی خامنه ای

18/ اسفند ماه/ 1393


خبرگزاری فارس: اشتری پیش از این و در خرداد ماه سال 93 به عنوان جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور منصوب و جایگزین سردار رادان در این سمت شد.

اشتری پیش از جانشین فرماندهی ناجا به عنوان رئیس پلیس اطلاعات و امنیت نیروی انتظامی کشور فعالیت داشته است.

فرمانده جدید نیروی انتظامی منصوب شد


احمدی مقدم: از همکارانم حلالیت می طلبم

سردار اسماعیل احمدی مقدم پیش از ظهر امروز در همایش دو روزه روسای پلیس های راهنمایی و رانندگی سراسر کشور با اعلام اینکه  گفت: از همکارانم حلالیت می طلبم و از همه آنها به واسطه زحماتی که کشیده اند تشکر می کنم. 

وی همچنین افزود: به ملتم رهبرم و کشورم عشق می ورزم.

فرمانده جدید نیروی انتظامی منصوب شد

جدید ترین مطالب سایت