فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اعلام اسامی دریافت‌ کنندگان پول از رحیمی؟

سخنگوی کمیسیون اصل نود قانون اساسی، از احتمال اعلام اسامی نمایندگان دریافت کننده پول از محمد رضا رحیمی در آینده  نزدیک خبر داد.

خبرگزاری ایلنا: سخنگوی کمیسیون اصل نود قانون اساسی، از احتمال اعلام اسامی نمایندگان دریافت کننده پول از محمد رضا رحیمی در آینده  نزدیک خبر داد.

مصطفی افضلی فرد در مورد اعلام اسامی کاندیداهای پول گرفته از محمدرضا رحیمی در مجلس هشتم، تصریح کرد: در صورت تصویب هیئت رئیسه٬ کمیسیون اصل نودم قانون اساسی بزودی اسامی واقعی کاندیداهای مجلس هشتم که از محمدرضا رحیمی پول گرفته اند، اعلام خواهد شد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، در توضیح چگونگی اعلام اسامی یاد شده، افزود: در صورت تصویب، کمیسیون اصل نود با استعلام از  قوه قضاییه و سایر مراجع ذیصلاح، اسامی واقعی را اعلام خواهد و هیچ مانعی برای این مسئله وجود نخواهد داشت.

وی با تأکید بر تشکیل جلسه کمیسیون اصل نود برای رسیدگی به شکایت برخی نمایندگان در مورد دریافت کنندگان پول از محمدرضا رحیمی، گفت: نمایندگان امضا کننده مُصر هستند اسامی واقعی اعلام شود و آن طور که شنیده ام در نامه ای به رییس قوه قضاییه نیز بر لزوم اعلام اسامی یاد شده٬ تأکید کرده اند و اشاره داشته اند که حتی اگر نام خود آنها نیز در اسامی باشد٬ این اسامی باید اعلام شود.

افضلی فرد همچنین درباره برخی اظهار نظر ها  در مورد اینکه رسیدگی به دریافت کنندگان پول از رحیمی در اختیارات کمیسیون اصل نود نیست، یادآور شد: وظایف کمیسیون اصل نود روشن است و کمیسیون در صورت صلاحدید به این مسئله رسیدگی خواهد کرد.

اعلام اسامی دریافت‌ کنندگان پول از رحیمی؟

جدید ترین مطالب سایت