لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افزایش 7 درجه‌ای دما در تهران از فردا

کارشناس سازمان هواشناسی کشور از افزایش 7 درجه ای دما در پایتخت از فردا خبر داد و گفت: براساس پیش بینی های سازمان هواشناسی، آسمان تهران طی دو روز گذشته صاف، آفتابی و تا کمی ابری خواهد بود.

خبرگزاری میزان: کارشناس سازمان هواشناسی کشور از افزایش 7 درجه ای دما در پایتخت از فردا خبر داد و گفت: براساس پیش بینی های سازمان هواشناسی، آسمان تهران طی دو روز گذشته صاف، آفتابی و تا کمی ابری خواهد بود.

امیر حسین نقشینه درباره وضعیت هوا طی سه روز آینده اظهار کرد: از اواسط امروز برای نوار شمالی کشور کاهش بارندگی ها رو پیش بینی می شود، به طوری که می توان گفت انتظار خواهیم داشت بارش ها همراه با وزش باد به نسبت شدید در برخی نقاط مرکز، جنوب، شرق، شمال شرق و ارتفاعات مرکزی زاگرس باشد، همچنین روی مناطق مرتفع بارش ها به صورت برف خواهد بود.

وی در ادامه با بیان این مطلب که فردا بارندگی ها در شرق، جنوب شرق و برخی مناطق جنوبی کشور تشدید خواهد شد، افزود: براساس پیش بینی های سازمان هواشناسی شدت بارش ها در مناطقی از کرمان، سیستان و بلوچستان همچنین شمال هرمزگان مشاهده خواهد شد.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی کشور، بارش ها روز پنج شنبه در جنوب شرق، شرق ادامه پیدا خواهد کرد و به مناطقی از شمال شرق می رسد.

نقشینه در ادامه افزود: طی دو روز آینده به سبب وزش باد شدید خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج پیش بینی می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی کشور در خاتمه به وضعیت هوا در پایتخت اشاره کرد و گفت: آسمان پایتخت امروز به تدریج شاهد کاهش ابر خواهد بود، به طوری که آسمان تهران طی دو روز آینده صاف، آفتابی و تا کمی ابری باشد. در واقع بیشینه دمای تهران با حدود 6 تا هفت درجه افزایش به 15 درجه سانتی گراد خواهد رسید.

افزایش 7 درجه‌ای دما در تهران از فردا

جدید ترین مطالب سایت