لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«الهام حمیدی» و «پوریا پورسرخ» سفیر شدند

"الهام حمیدی" به عنوان سفیر مهربانی و "پوریا پورسرخ" به عنوان سفیر مبارزه با استعمال دخانیات یک خیریه معرفی شدند.

خبرگزاری ایسنا: "الهام حمیدی" به عنوان سفیر مهربانی و "پوریا پورسرخ" به عنوان سفیر مبارزه با استعمال دخانیات یک خیریه معرفی شدند.

خیریه ای به نام "روشنای امید" همزمان با فرا رسیدن سال نو شمسی و نوروز باستانی با حضور جمعی از اعضای هیات امناء و مدیران خود با برگزاری مراسم ویژه ای رسما، آغاز به کار کرد.

احکام دو هنرمندی که سفیر این خیریه شده اند، توسط جهانگیری همسر معاون اول رئیس جمهور، و فریدون همسر دستیار ویژه رئیس جمهور اهداء شد.

الهام حمیدی پس از دریافت عنوان "سفیر مهربانی" گفت:خیلی خوشحالم که این عنوان پر معنی از سوی مدیران این خیریه نصیب من شده و امیدوارم بتوانم نماینده شایسته ای برای این عنوان و خیریه باشم.

«الهام حمیدی» و «پوریا پورسرخ» سفیر شدند

این بازیگر با تاکید بر اینکه مهربانی و محبت ارزان ترین هدیه انسانها به یکدیگر است، دین اسلام را دین مهربانی دانست و مردم ایران را مهربان ترین مردم دنیا خواند و آنها را شایسته و سزاوار مهربانی و محبت دانست.

حمیدی اظهار امیدواری کرد:به جای افزایش خیریه ها در کشور شاهد کاهش آنها باشیم تا بتوانیم با داشتن خیریه های خوب و کیفی و با کمک مسئولین و خیرین افتخار خدمت رسانی به انواع همنوعان داشته باشیم.

پوریا پورسرخ دیگر هنرمند که به عنوان سفیر مبارزه با استعمال دخانیات این خیریه معرفی گردید، ضمن ابراز خرسندی از این عنوان گفت: خوشحالم که این عنوان سخت برایم در نظر گرفته شده است چرا که از سوی وزارت بهداشت اعلام شده بیانگر این است که مرگ مروری بر آمار تلفات و مرگ و میر در کشور که اخیرا ناشی از سکته قلبی آن هم به دلیل مصرف و استعمال بیش از حد دخانیات و سیگار قابل توجه است و امیدوارم بتوانیم با کمک هم نهادها و ارگانهای فرهنگی و نظارتی مربوطه شاهد ریشه کنی و مبارزه با این پدیده شوم اجتماعی باشیم و برای این مقوله راهکار مدبرانه ای اتخاذ گردد.

این بازیگر اظهار امیدواری کرد که در دولت تدبیر و امید واقعا کارها فقط به عناوین نمادین مثل سفیر و کنسول یا عناوین دیگری خالصه نشود بلکه باید نگاه های فرهنگی و هنری تیزبین را بکار بست.

وی در بخش پایانی صحبت هایش گفت: خیلی خوشحالم که تا کنون توانسته ام علی رغم کار حرفه ایم در نقش ها و حضورهای مختلف، حتی در یک سکانس عامل مصرف سیگار و دخانیات نباشم و این موضوع اعتقاد قلبی من است.

پوریا پورسرخ خطاب به جوانان و اعضای این خیریه گفت:موفقیت و پیروزی فقط و فقط پولدار شدن، فوتبالیست شدن و یا بازیگر شدن نیست بلکه یک اجتماع پویا و سالم به مشاغل بسیاری نیاز دارد که هر کدام از شما می توانید با هدف، برنامه ریزی و شناسایی توانایی های خود به بهترین های شغلی در جامعه دست یابید و هر یک طراح ، نصاب،نجار و یا تراشکار مفید برای جامعه باشید.

بنا بر این گزارش، این خیریه به همت جمعی از خیرین با محوریت پرداختن به امور خیریه برنامه ریزی خاص و خصوصا برای سامان دهی دختران و پسران جوان بی سرپرست و بدسرپرست در جامعه آغاز به کار کرده است.

در این برنامه که حدود هشتاد نفر از گروه مذکور که متشکل از جوانان دختر و پسر رده سنی 16 تا 25 سال بودند به عنوان طرح آزمایشی در گام نخست تحت کنترل و حمایت خیریه روشنای امید قرار گرفتند و یاوری مدیر عامل آن نیز توضیحاتی درباره ی این بنیاد داد.

«الهام حمیدی» و «پوریا پورسرخ» سفیر شدند

جدید ترین مطالب سایت