لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اخراج مامور ناجا به خاطر رشوه 20 هزار تومانی

فرمانده نیروی انتظامی غرب استان تهران گفت: در حوزه سایبری با کشف 94 درصد جرایم در غرب استان تهران مواجهیم که توفق حائز اهمیتی در استان تهران و حتی کشور محسوب می شود.

باشگاه خبرنگاران جوان: فرمانده نیروی انتظامی غرب استان تهران گفت: در حوزه سایبری با کشف 94 درصد جرایم در غرب استان تهران مواجهیم که توفق حائز اهمیتی در استان تهران و حتی کشور محسوب می شود.

سردار ناصراصلانی فرمانده نیروی انتظامی غرب استان تهران در نشست خبری فرماندهی این مجموعه که در محل این فرماندهی در شهرستان شهریار برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه و درود بر روح پر فتوح شهدا و امام راحل و آرزوی توفیق و سلامتی روز افزون برای رهبر معظم انقلاب، با اشاره به نقش موثر و سازنده تعامل اصحاب رسانه با نیروی انتظامی در انعکاس اخبار، کاهش جرایم و پیشگیری از تخلفات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اهمیت مشاوره و مددکاری اجتماعی در نیروی انتظامی بسیار برجسته و قابل توجه است و رویکرد پلیس نیز در چهار محور مشاوره انتظامی، حقوقی، اجتماعی و روان سنجی با جدیت دنبال می شود.

او در ادامه با اشاره به مراجعه 40 درصدی آقایان و 60 درصد خانم ها در کلیت مراجعه به مراکز مشاوره نیروی انتظامی، گفت: بیش از نیمی از این مراجعات مشمول اختلافات خانوادگی می شود و در مجموع پرونده هایی که در 6 ماهه نخست امسال به رده های اجتماعی و نیروی انتظامی ارسال شده، 72 درصد از آن به مصالحه ختم شده است.

او در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص سطح و نحوه برخورد با ماموران متخلف در نیروی انتظامی گفت: اغلب ماموران خدوم انتظامی با شراف و سلامت کاری در این مجموعه فعال هستند و در صورت بروز هر گونه تخلف احتمالی از سوی هر عنصری در مجموعه نیروی انتظامی، قاطعانه برخورد خواهد شد و حتی در موردی، ماموری به دلیل 20 هزار تومان تخلف، از این مجموعه اخراج شده است.

در ادامه این مراسم سردار اصلانی با اشاره به دستگیری باند بزرگ سرقت از منازل در غرب استان تهران که در شهرستان های ملارد، قدس، شهریار و اسلام شهر مبادرت به 33 فقره سرقت نموده  بودند، گفت: از زمان دستگیری این باند، میزان سرقت از منازل در غرب استان به نحو قابل توجهی کاهش یافته است.

او در پایان این مراسم ضمن هشدار به اصناف و کسبه گفت: اخیرا موردی اشاره شده که با مراجعه به فروشگاه های مجهز به اینترنت مبادرت به خریداری کالا در شرایطی می نمودند که حساب  و موجودی فرد خالی بود و با صدور حواله کامپیوتری اقدام به کلاه برداری می کردند که لزوم توجه هرچه بیشتر فروشندگان و کسبه به درخواست و رویت موجودی حساب احساس می شود.

اخراج مامور ناجا به خاطر رشوه 20 هزار تومانی

جدید ترین مطالب سایت