فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

5 دلیل برای نبود توز جلوی ایران در جام جهانی

در ماه های اخیر یکی از مباحثی  که در ارتباط با تیم ملی آرژانتین(آلبی سلسته) همواره مطرح بوده، بحث دعوت از کارلوس توز معروف به آپاچی، مهاجم یوونتوس است...

هموطن: در ماه های اخیر یکی از مباحثی  که در ارتباط با تیم ملی آرژانتین(آلبی سلسته) همواره مطرح بوده، بحث دعوت از کارلوس توز معروف به آپاچی، مهاجم یوونتوس است.

موضوعی که مورد توجه هواداران و رسانه های کشور آمریکای جنوبی بوده اما آلخاندرو سابلا، سرمربی تیم ملی هیچ رغبتی به آن نشان نداده و همواره از دعوت گلزن سابق تیم های منچستریونایتد و منچسترسیتی خودداری کرده است.

همین موضوع باعث شده تا رسانه ها از زوایایی گوناگون به این موضوع جنجالی نگاه کرده و تحلیل ها و گزارش های را در اختیار مخاطبین خود قراردهند.

سایت بلچرریپورت نیز به این موضوع جنجالی نگاه کرده و در گزارشی تحت عنوان « پنج دلیل بر دعوت نشدن توز برای جام جهانی »  علل عدم حضور این مهاجم تکنیکی را مورد بررسی قرار داده است.

این سایت دلیل اول را به حضور لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتین، نقش و اهمیت او در تیم ملی به عنوان کاپیتان اشاره کرده و از مناسبات همیشه سرد وی با توز به عنوان دلیل عدم دعوت از گلزن لژیونر نام برده است.

عملکرد فاجعه انگیز سال ۲۰۱۱، عدم غمخواری و نداشتن حس تیمی کافی، تردید به حضور جدی وی در تیم ملی و عدم نیاز به وجود وی با وجود گزینه های کافی خط حمله به عنوان چهار دلیل دیگر بر عدم دعوت از توز در این گزارش عنوان شده است.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت