لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

علی دایی ؛ پرسپولیس، آذربایجان یا سایپا؟

با اینکه تا عصر دوشنبه مشخص نبود که علی دایی فصل آینده را نیز روی نیمکت پرسپولیس خواهد نشست یا خیر، اما ملاقات کوتاه رحیمی و شهریار به نظر نقطه پایانی بود بر گمانه زنی ها درخصوص نیمکت  فنی سرخپوشان. گفته می شود...

یک نگاه به آذربایجان، یک نگاه به جاده مخصوص!

با اینکه تا عصر دوشنبه مشخص نبود که علی دایی فصل آینده را نیز روی نیمکت پرسپولیس خواهد نشست یا خیر، اما ملاقات کوتاه رحیمی و شهریار به نظر نقطه پایانی بود بر گمانه زنی ها درخصوص نیمکت  فنی سرخپوشان. گفته می شود در این ملاقات دوطرفه علیرضا رحیمی به حمایت همه جانبه از علی دایی پرداخته و شفاها عنوان کرده که هدایت پرسپولیس در لیگ چهاردهم را به او خواهد سپرد. هرچند تا ساعاتی پیش از این ملاقات رحیمی از نامشخص بودن وضعیت دایی در پرسپولیس نزد رسانه ها صحبت کرده بود اما در واپسین ساعات دوشنبه از ادامه همکاری با دایی برای فصل آینده خبر داد.

دو دلی شهریار

با اینکه رحیمی تلویحا از حضور علی دایی روی نیمکت سرخپوشان حمایت کرده، اما شنیده ها حکایت از تردید شهریار برای پذیرفتن این موضوع دارد. در واقع دایی که می داند موضع گیری هایش علیه وزارت بی پاسخ نخواهد ماند، حالا که با سخاوتمندی و روی گشاده علیرضا رحیمی روبه رو شده، حق دارد که دچار شک و شبهه شود. دایی که در چند وقت اخیر و در حالی که همه جا صحبت از رقابت برای تصاحب و خرید پرسپولیس بود، تصمیم گرفت تا با خارج شدن از مرزها علاوه بر دور ماندن از تمامی حواشی احتمالی، اوضاع را از دور به نظاره بنشیند و آنالیز کند. سیاستی که به نظر علی دایی دوباره آن را در پیش گرفته است. وقتی عادل فردوسی پور در برنامه 90 قصد دارد شهریار را روی خط بیاورد، دایی ترجیح می دهد بی آنکه پاسخی به این دعوت بدهد تنها اتفاقات را رصد کند چرا که حضور دایی روی برنامه نود به طور یقین با موضع گیری های او همراه می شد. روندی که در شرایط فعلی به هیچ عنوان به صلاح وی نیست.

دوباره جادوگر

وقتی شایعات و اخبار حاشیه ای چند وقت اخیر مربوط به پرسپولیس را کنار هم قرار می دهیم به نتایجی می رسیم که شاید حق را به علی دایی بدهیم. یکی از موضوعاتی که در این میان ذهن شهریار را درگیر خود کرده است مربوط به شایعاتی است که درخصوص رایزنی استیلی با برخی بازیکنان به زعم برخی رسانه ها به گوش رسیده است. در همین راستا شنیده می شود که بحث بازگشت علی کریمی به پرسپولیس که این موضوع هم یکی دیگر از سوژه های داغ رسانه ها به شمار می رود بر این شک و تردیدهای شهریار دامن زده است. دایی که در سال های حضورش در عرصه فوتبال سرد و گرم این ورزش را در حوزه های مختلف چشیده است قطعا با توجه به شرایط مبهم پرسپولیس ترجیح می دهد به جای آنکه اعتبار خود را با چشمانی بسته به مدیریت جدید هدیه کند با کمی آنالیز و بررسی شرایطی متفاوت را برای خود در ساختار جدید پرسپولیس رقم بزند.

جانشینی برتی فوگتس

به رغم استقبال مدیران جدید پرسپولیس از ادامه همکاری با دایی، اما شهریار هنوز به دلایلی مختلف سکوت کرده و پاسخ روشنی به این دعوت نداده است. یکی از اخباری که پیرامون شهریار شنیده می شود حضور او روی نیمکت تیم ملی آذربایجان است. نیمکتی که از سال 2012 در اختیار برتی فوگتس سرشناس بوده و حالا با حضور فوگتس در تیم ملی آمریکا به عنوان مشاور کلینزمن بخت شهریار برای جلوس روی نیمکت فنی این تیم بسیار زیاد است. علی دایی به دنبال این است که بفهمد آیا رحیمی از او حمایت سفت و سختی خواهد کرد یا نه. از سوی دیگر شایعاتی درباره حضور او در رأس سایپا به گوش می رسد.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت