لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بازار اقلام مصرفی شب عید زیر ذره بین دولت

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تشریح جزئیات برنامه ویژه بازرسی از بازار شب عید، گفت: بازار نوروزی را تحت کنترل داریم و در روزهای ابتدایی نوروز، کنترل ها به شدت انجام می ‎شود.

خبرگزاری مهر: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تشریح جزئیات برنامه ویژه بازرسی از بازار شب عید، گفت: بازار نوروزی را تحت کنترل داریم و در روزهای ابتدایی نوروز، کنترل ها به شدت انجام می ‎شود.

محمود نوابی از برنامه ویژه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برای پایش بازار شب عید خبرداد و گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، بازرسان صنفی، سازمان حمایت و ناظران افتخاری، بازار شب عید را کنترل خواهند کرد، این در حالی است که بازار به لحاظ کم فروشی، گران فروشی و تخلفاتی همچون احتکار و سایر مسایل، به شدت کنترل خواهد شد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حتی در روزهای ابتدایی سال نو نیز که برخی امکان سوءاستفاده از فضای تعطیلی میادین میوه و تره بار و برخی فروشگاه های بزرگ را دارند، نیز بازار به شدت کنترل خواهد شد و علاوه بر بازرسان سازمان حمایت و کشیک های نوروزی، مردم هم می توانند تخلفات را با سامانه ۱۲۴ در میان گذاشته تا در اسرع وقت به شکایات رسیدگی شود.

او گفت: طرح پایش بازار شب عید که از پانزدهم اسفندماه سال جاری آغاز شده تا هجدهم فروردین به صورت وِیژه ادامه می یابد، این در حالی است که هم اکنون هیچگونه کالایی در بازار با کمبود مواجه نیست و مردم به راحتی می توانند مایحتاج شب عید خود را تامین کنند.

به گفته نوابی، کالاهای اساسی و اقلام پرطرفدار در خریدهای نوروزی زیر ذره بین نظارت ها قرار دارد و بر این اساس اقلامی همچون کیف و کفش، آجیل و خشکبار، انواع میوه و صیفی، شیرینی، لبنیات، مواد پروتئینی و قند و شکر در اولویت نظارت قرار گرفته اند.

او گفت: علاوه بر بازار کالاها، ارایه خدمات نیز تحت نظارت قرار دارد؛ به نحوی که دفاتر آژانس های هواپیمایی، حمل و نقل برون شهری، اماکن تفریحی، سیاحتی، زیارتی، واحدهای اقامتی، اغذیه فروشی ها، خشکشویی، قالیشویی و میادین میوه و تره بار نیز در قالب این طرح کنترل می شوند.

بازار اقلام مصرفی شب عید زیر ذره بین دولت

جدید ترین مطالب سایت