فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

درآمد بازارچه‌های مرزی کجا هزینه می‌شود؟

مدیر بازارچه​های مرزی خوزستان گفت: بر اساس ارائه پیشنهادات و مصوبات جدید، درآمدهای حاصل از بازارچه​های مرزی در مناطق مربوط به خود هزینه خواهد شد.

ایسنا: محمدرضا صفاییان با اشاره به ارائه پیشنهادات به دولت در زمینه هزینه کرد درآمدهای بازارچه ها در مناطق مربوطه و موافقت با این پیشنهادات، اظهار کرد: بر اساس این اقدامات مقرر شد درآمدهای این بازارچه​ها به خزانه دولت منتقل و پس از آن به مناطق مربوطه برگشت داده شود تا برای فعالیت های عمرانی و خدماتی در بازارچه​ها مورد استفاده قرار گیرد.

وی افزود: تحقق این مسئله، موجب جلوگیری از برخی اظهارنظرها و اعمال سلیقه​ها در برنامه​ریزی برای هزینه کرد درآمدهای بازارچه​های مرزی می شود.

صفاییان تصریح کرد: هم​اکنون در حال پیگیری برای ساماندهی و مکانیزه کردن روند ورود و خروج کالا در بازارچه چذابه هستیم که به زودی این کار در تمام بازارچه​ها نیز انجام خواهد شد. ساماندهی بازارچه​ها، سرآغاز خوبی برای هزینه کرد درآمدهای آن ها در مناطق مربوطه است و از این طریق می توان از پراکندگی و نابسامانی ​مدیریتی در این مناطق جلوگیری کرد.

مدیر بازارچه های مرزی خوزستان اظهار کرد: علاوه بر فعال​سازی بازارچه مبادلات مرزی اروندکنار و هندیجان، بازارچه شادگان نیز تا چند روز آینده آغاز به کار می​کند. در واقع فعال​سازی بازارچه​های مرزی گامی به سوی استفاده از ظرفیت​های استان برای بهبود وضعیت اقتصادی و توسعه اشتغال است.

درآمد بازارچه‌های مرزی کجا هزینه می‌شود؟

جدید ترین مطالب سایت