لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تمدید مهلت تحویل مدارک آرم طرح ترافیک

مدیرواحد صدور آرم سازمان طرح ترافیک از تمدید مهلت تحویل مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک شهرخبرداد و گفت: تحویل مدارک تا پایان اسفند ماه تمدید شد و این برای آخرین بار است که این فرصت تمدید می شود.

خبرگزاری ایسنا: مدیرواحد صدور آرم سازمان طرح ترافیک از تمدید مهلت تحویل مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک شهرخبرداد و گفت: تحویل مدارک تا پایان اسفند ماه تمدید شد و این برای آخرین بار است که این فرصت تمدید می شود.

مصطفی قنبرنژاد با بیان اینکه تاکنون دوبار مهلت تحویل مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک تمدید شده است، اظهار کرد: قرار بود آخرین مهلت امروز 20 اسفندماه باشد که با توجه به مشکلات برخی شهروندان در زمینه تحویل مدارک این مهلت برای سومین و درواقع آخرین بار تا پایان اسفندماه تمدید شد .

وی با تاکید بر اینکه تایید درخواست آرم طرح ترافیک خبرنگاران از روز شنبه هفته جاری آغاز شده است، گفت: خبرنگاران می توانند با مراجعه به سایت طی این هفته وهفته آینده از وضعیت درخواستشان مطلع شوند .

به گفته قنبرنژاد مهلت تحویل مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک برای خبرنگاران در فروردین ماه نیز ادامه دارد. اصحاب رسانه درنظر داشته باشند که پس از تایید درخواستشان از سوی سازمان حمل و نقل وترافیک مهلت دارند نسبت به تحویل مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک اقدام کنند.

تمدید مهلت تحویل مدارک آرم طرح ترافیک

جدید ترین مطالب سایت