لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بازدید کارگروه تفحص از زندان‌ اوین

عضو کارگروه تحقیق و تفحص از سازمان زندان ها گفت: این کارگروه به طور قطع مواردی ازجمله رعایت معیار اسلامی وانسانی در برخورد با متهمان و حقوق آنها و نحوه نگهداری از زندانی ها را در بازدیدها مدنظرقرار می دهند.

خبرگزاری خانه ملت: مجتبی رحماندوست درخصوص آخرین اقدامات صورت گرفته در بحث تحقیق وتفحص از سازمان  زندان ها، گفت: در هفته های گذشته کارگروه متشکل از نمایندگان مجلس بازدیدهایی از زندان  اوین، آگاهی، نیروی انتظامی و بازداشتگاه وزارت اطلاعات انجام دادند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این بازدیدها درآینده  نیز ادامه خواهد داشت افزود:  بازدید از قرنطینه و بازداشتگاه قوه قضاییه نیز در دستور کار است.

وی  ادامه داد:  نمایندگان در بازدیدهای خود به نکاتی ازجمله فراهم بودن شرایط کار برای زندانیان، رعایت معیاراسلامی وانسانی در برخورد با متهمان و حقوق آنها، نحوه نگهداری از زندانی ها، دلایل بازداشت و آگاهی خانواده ها از بازداشت ها را مدنظر قرار می دهند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درخصوص شرایط زندان ها با توجه به بازدیدهای صورت گرفته، تصریح کرد: شرایط زندان ها با توجه به بازدیدها تاکنون نامناسب نبوده، اما صد درصد ایده  آل هم نیست و باید بررسی های بیشتری انجام شود.

بازدید کارگروه تفحص از زندان‌ اوین

جدید ترین مطالب سایت