فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستگیری مفسد اقتصادی ۶۵۰۰ میلیارد تومانی

وام گیرنده بدون سند ۴۵۰۰ میلیارد تومانی در حالی دستگیر شد که به گفته آیت الله صادق آملی لاریجانی، رئیس قوه قضاییه بخشی از این پول را به شکل ارز از کشور خارج کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رسانی شبکه خبر ، یک منبع مطلع در گفت وگو با ایرنا از بازداشت فرد وام گیرنده 6 هزار و 500 میلیارد تومانی خبر داد که بدون ارائه ضمانت نامه های کافی این تسهیلات را گرفته بود.

این منبع مطلع همچنین گفت: دستگاه قضایی که این فرد را بازداشت کرده است، اطلاعات تکمیلی را  اعلام خواهد کرد.

رئیس قوه قضاییه، اواخر بهمن ماه در نشست شورای اداری استان لرستان، به شماری از پرونده های فساد مالی اشاره کرده و گفته بود که در یکی از آنها شخصی بدون ارائه ضمانت نامه کافی، 6 هزار و 500 میلیارد تومان از بانک ها وام گرفته است.

به گفته آیت الله صادق آملی لاریجانی، این شخص بخشی از این پول را به شکل ارز از کشور خارج کرده است.

اکبر کمیجانی، قائم مقام بانک مرکزی نیز در این باره  گفته بود ، سیستم بانکی در جریان پرداخت بدون وثیقه تسهیلات 6500 میلیارد تومانی بوده و نام آن فرد در فهرست بدهکاران بزرگ بانکی به مسوولان قوه قضاییه اعلام شده است.

کمیجانی درباره بانک هایی که این تسهیلات را به این فرد پرداخت کرده اند، نیز گفته بود، «شاید بیشتر این تسهیلات از یک بانک دریافت شده باشد، اما نمی توانم تائید کنم که این فرد از بانک های دیگر تسهیلات دریافت نکرده باشد.»

 دستگیری مفسد اقتصادی ۶۵۰۰ میلیارد تومانی

جدید ترین مطالب سایت