فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پاسخ به صحت خبر بازداشت شهردار منطقه21

رییس کل دادگستری استان تهران در مورد آخرین وضعیت حکم مهدی هاشمی گفت: قرار است حکم مربوط به این پرونده تا پایان سال اعلام شود.

ایرنا: رییس کل دادگستری استان تهران در مورد آخرین وضعیت حکم مهدی هاشمی گفت: قرار است حکم مربوط به این پرونده تا پایان سال اعلام شود.

غلامحسین اسماعیلی در حاشیه آخرین نشست شورای هماهنگی مدیران دادگستری استان تهران در جمع خبرنگاران افزود: تا زمانی که حکم از سوی قاضی امضا نشود ما آن را صادر شده نمی دانیم.

امروز یک منبع آگاه قضایی از صدور حکم برای پرونده مهدی هاشمی خبر داد و گفت: این حکم از سوی دادگاه و دادسرای انقلاب اسلامی صادر شد که هفته آینده به متهم ابلاغ می شود.

**اظهارات اسماعیلی درباره شهردار منطقه 21

رییس کل دادگستری استان تهران در مورد صحت داشتن یا نداشتن دستگیری شهردار منطقه 21 گفت: اگر اسم یا سمت شخصی قبل از ثابت شدن جرمش ذکر شود توضیح نمی دهم و در این زمینه نیز به دلیل بردن نام فرد از ارائه توضیحات معذورم.

اسماعیلی این مطلب را در واکنش به یکی از خبرنگاران اظهارداشت که نام شهردار منطقه 21 را برد.

این مقام قضایی همچنین درخصوص آگهی روزنامه هایی نسبت به شرکت لیزینگ خودرو که باعث کلاهبرداری از مردم می شوند ، اظهار داشت: معتقدیم سازمان های متولی یعنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ارتباط با رسانه ها، مدیران مسول خبرگزاری ها و روزنامه ها وظیفه اولیه نظارتی خود را انجام دهند و همچنین خود شرکت های خودروساز، خودروسازان در وزارت صنعت، معدن و تجارت باید به وظیفه خود در حوزه لیزینگ خودرو عمل کنند.

وی ادامه داد: ما نیز در کنار آنها در حوزه معاونت امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه اقداماتی انجام می دهیم و اگر جرمی انجام شود قوه قضاییه با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

**آخرین وضعیت خبرنگار واشنگتن پست

اسماعیلی در مورد آخرین وضعیت خبرنگار واشنگتن پست گفت: در این زمینه با جلسه دادگاه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

پدیده زمین خواری و مبارزه با آن سوال دیگری بود که خبرنگاران از رییس کل دادگستری استان تهران پرسیدند و وی نیز این گونه پاسخ داد: ما شاهد بودیم که رهبر معظم انقلاب هشدارهای بجایی دادند اما در این زمینه معتقدم که سازمان های متولی زمین و مسکن در گام اول باید وظیفه اساسی خود را در ارتباط با حفظ و حراست از سرمایه های متعلق به عموم مردم به نحو احسن انجام دهند.

وی افزود: در عرصه مبارزه با پدیده زمین خواری عملکرد خوبی انجام دادیم و در یک مقوله، 600 هکتار از اراضی بیت المال را بازگرداندیم.

اسماعیلی اولویت دادگستری استان تهران در سال 94 را رسیدگی به پدیده زمین خواری و مبارزه با آن عنوان کرد.

پاسخ به صحت خبر بازداشت شهردار منطقه21

جدید ترین مطالب سایت