لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اقدام دولت درباره مانکن‌ های مروج بی‌ حجابی

جانشین قائم مقام در وزارت کشور و رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی گفت: مانکن های مروج بی حجابی از سطح شهر و مغازه ها جمع آوری می شود.

خبرگزاری فارس: جانشین قائم مقام در وزارت کشور و رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی گفت: مانکن های مروج بی حجابی از سطح شهر و مغازه ها جمع آوری می شود.

علی ملازاده در نشست با بانوان فرهیخته در اردبیل اظهار کرد: وزیر کشور تاکید کردند تا مانکن های مغازه ها ساماندهی شده و نسبت به جمع آوری مانکن های مروج بی حجابی اقدام عملی به انجام برسد.

وی با یادآوری اینکه همه دستگاه ها به ویژه صدا و سیما باید در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف پیشقدم شده و فعالیت های مثبتی را انجام دهند، تصریح کرد: با تاکید وزیر کشور فعالیت همه دستگاه ها در این حوزه ارزیابی می شود و ما به هر دستگاهی از جنس خودشان افرادی را فرستاده ایم تا ارزیابی ها را به صورت تخصصی انجام داده و نقاط ضعف برطرف شود.

جانشین قائم مقام در وزارت کشور گفت: ما در بهزیستی و مهدهای کودک   با مشکلات جدی در این بخش روبه رو هستیم و در سفر به استان ها خدمت نماینده ولی فقیه و ائمه جمعه رسیده و دیدگاه های روحانیان و ائمه جماعات را نیز جمع بندی می کنیم.

ملازاده از ارتقا امتیاز دستگاه های فعال در صیانت از حجاب و عفاف از نمره پایین تر به میانگین متوسط 60 درصد خبر داد و افزود: صدا و سیما نیز در روند رو به جلوی خود در بسیاری از حوزه ها موفق بوده ولی همچنان حضور مردم در شبکه های اجتماعی و ماهواره ای زمینه نگرانی ما را فراهم کرده است.

وی به تولید محصولات و تبلیغ و ترویج در این حوزه اشاره کرد و ادامه داد: این کار از وظایف صنعت، معدن و تجارت است که در قالب 10 تا 12 وظیفه برای آنها برشمرده شده که امیدواریم سازمان صنعت، معدن و تجارت در تولید لباس های مناسب و در شأن بانوان و جلوگیری از عرضه مانکن های مروج بی حجابی اقدام عملی را انجام دهند.

ملازاده با ابراز نگرانی از حضور این مانکن ها به ویژه در برخی از مسیرها با الگوبرداری از شبکه های ماهواره ای بیان کرد: میانگین عملکرد دستگاه ها به ویژه صدا و سیما در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بهتر شده اما هنوز به نقطه مطلوب دست پیدا نکردیم.

وی رسالت آموزش و پرورش و وزارت علوم را بسیار ضروری اعلام کرد و گفت: ما بر این باوریم بیشترین هجمه بی عفتی و بی حجابی روی بانوان است و نقش بانوان در منظومه خانواده در مسیر تقویت حجاب یک نقش بی بدیل است.

ملازاده با بیان اینکه باید نگاه دولتی در این عرصه کم رنگ شده و کار را به خود مردم و سازمان های مردم نهاد سپرد، اضافه کرد: ما از تشکیل یک سمن فعال در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب حمایت می کنیم و حتی در هیئت دولت برای این مجموعه ها اعتبارات خاص پیش بینی شده است.

وی کم بودن اعتبارات را در این حوزه یادآور شد و افزود: باید شبکه های تبلیغی مورد توجه و دقت نظر قرار گیرند.

 جانشین قائم مقام در وزارت کشور و رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با خطا و اشتباه خواندن صدور مجوز برای زنان تک خوان تصریح کرد: در حاکمیت اسلامی حرف اول و آخر را رهبر معظم انقلاب می زند و آنهایی که سعی در تبلیغ و ترویج برخی از عقاید انحرافی دارند باید حواسشان را جمع کنند.

اقدام دولت درباره مانکن‌ های مروج بی‌ حجابی

جدید ترین مطالب سایت