لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بازداشت عاملان حمله به علی مطهری؟

یک منبع آگاه در استان فارس با اشاره به انعکاس اخباری در برخی سایت های خبری مبنی بر دستگیری عاملان حمله به علی مطهری در شیراز گفت : هنوز کسی در این ارتباط دستگیر نشده است.

خبرگزاری ایرنا: یک منبع آگاه در استان فارس با اشاره به انعکاس اخباری در برخی سایت های خبری مبنی بر دستگیری عاملان حمله به علی مطهری در شیراز گفت : هنوز کسی در این ارتباط دستگیر نشده است.

این منبع مطلع که خواست نامش برده نشود صبح یکشنبه افزود: تنها برخی عوامل شناسایی شده اند و اسامی آنان در اختیار مقامات قضایی استان فارس قرار داده شده است.

وی گفت: در زمان حاضر وکیل انتخاب شده برای پیگیری این موضوع به دنبال گرفتن حکم بازداشت معرفی شدگان است تا در مرحله بعد با کمک حوزه انتظامی به دستگیری متهمان نیز اقدام شود.

این منبع آگاه و مسوول در خاتمه اظهار داشت: بی تردید دستگیری ضاربان باید از مجاری قانونی صورت گیرد که این قضیه به یک سقف زمانی نیاز دارد.

به رغم پیگیری خبرنگار ایرنا از حوزه انتظامی و قضایی استان فارس برای روشن شدن موضوع دستگیری و یا عدم دستگیری ضاربان که شناسایی و معرفی شده اند،تا لحظه مخابره خبر نتیجه ای به دست نیامد .

برخی سایت ها اخباری مبنی بر دستگیری سه نفر از ضاربان به علی مطهری را در فضای مجازی انتشار و انعکاس دادند.

علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ساعت 16 روز دوشنبه هجدهم اسفند93 وارد فرودگاه شیراز شد و قرار بود ساعت 18و 30 دقیقه در سالن حکمت دانشگاه شیراز سخنرانی کند.

با ورود مطهری به سالن فرودگاه، عده ای با تجمع در مقابل سالن ورودی شروع به شعار دادن کردند.

این عده هنگامی که مطهری سوار بر خودرو شد،شیشه های خودرو را با سنگ و چوب شکستند. راننده خودرو مطهری با سرعت به حرکت درآمد، اما این عده موتور سوار در تعقیب وی به حرکت درآمدند.

راننده خودرو پس از این تعقیب، وارد کلانتری میدان گل سرخ شیراز شد و بیش از سه ساعت را در محاصره این عده در داخل کلانتری گذراند.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به محض بازگشت از پنجاه و هشتمین اجلاس جهانی مبارزه با مواد مخدر سازمان ملل متحد به کشور (روز پنجشنبه)، جلسه ای در خصوص حادثه وقوع یافته در شیراز تشکیل داد.

وزیر کشور مقرر کرد تا هیاتی مرکب از معاون امنیتی - انتظامی، رییس دفتر جانشینی فرماندهی معظم کل قوا در ناجا و رییس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور ضمن رسیدگی دقیق به ابعاد حادثه شیراز و اقدام قاطع، نتیجه را به شورای امنیت کشور گزارش کنند.

بازداشت عاملان حمله به علی مطهری؟

جدید ترین مطالب سایت