لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اولتیماتوم جدی درباره آیین چهارشنبه‌ سوری

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس با هنجارشکنانی که در شب چهارشنبه سوری باعث سلب آسایش مردم شوند برخورد کرده و این افراد تا پایان تعطیلات عید میهمان پلیس خواهند شد.

خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس با هنجارشکنانی که در شب چهارشنبه سوری باعث سلب آسایش مردم شوند برخورد کرده و این افراد تا پایان تعطیلات عید میهمان پلیس خواهند شد.

سردار حسین ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام خبر دستگیری 82 سارق توسط پلیس آگاهی تهران در شب گذشته، اظهارداشت: در طول 45 روز گذشته این چهارمین مرحله است که تعدادی از سارقین توسط پلیس آگاهی تهران دستگیر شده اند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: تا این لحظه 82 نفر در رابطه با سرقت دستگیر شده اند که در این بین یک باند 13 نفره جعل، باند 7 نفره جعل عنوان تحت عنوان مامور جهت خفت گیری، 4 باند زورگیر و همچنین 3 باند سرقت منزل و وسایل داخل خودرو نیز می باشند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: 70 درصد این دستگیر شدگان دارای سابقه کیفری بوده و زندان را نیز تجربه کردند.

این مقام ارشد انتظامی به چهارشنبه آخر سال پرداخت و تصریح کرد: تمهیدات لازم در این زمینه اتخاذ شده و باید از پدر و مادرانی که در این سالها نقش موثری در کاهش مصدومیت و مجروحیت داشته اند تشکر کنیم.

وی به مجروحیت و در ادامه شهادت هادی صاحب دلاور افسر جوان پلیس پرداخت و گفت: پلیس همواره در صحنه حضور خواهد داشت و با هنجارشکنان و کسانی که آسیب زا هستند بنا به درخواست مردم و بنابرقانون برخورد خواهد کرد.

سردار ساجدی نیا با بیان این مطلب که چهارشنبه سوری امسال هم کوچه محور است، گفت: ممنوعیت اجرای مراسم چهارشنبه سوری در خیابان های اصلی به قوت خود باقی است و ماموران پلیس با کسانی که هنجارشکنی کنند و باعث سلب آسایش مردم شوند برخورد کرده و با حکم قضایی قطعاً تا پایان تعطیلات مهمان پلیس خواهند شد؛ البته اگر با خودرو نیز مزاحمت کنند خودرو نیز توقیف می شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ میزان مواد محترقه کشف شده تا این لحظه را 36 تن و معادل 30 میلیون قطعه عنوان کرد و افزود: این میزان مواد محترقه اکثراً وارداتی و قاچاق است.

وی میزان کشف مواد مخدر در 24 ساعت گذشته را 480 کیلو عنوان کرد و ادامه داد: از ابتدای سال تا این لحظه 15.5 تن انواع مواد مخدر کشف شده است.

اولتیماتوم جدی درباره آیین چهارشنبه‌ سوری

جدید ترین مطالب سایت