فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مرگ ناگهانی کارگردان برنده اسکار 2015 !!

کارگردان فیلم " هنوز آلیس" در سن 64 سالگی در گذشت.

مرگ ناگهانی کارگردان برنده اسکار 2015 !!

کارگردان فیلم " هنوز آلیس" در سن 64 سالگی در گذشت.

ریچارد گلیتزر که با همکاری واش وستمورلند فیلم «هنوز آلیس» را نوشته و کارگردانی کرده بود در سن ۶۳ سالگی و پس از ۴ سال مبارزه با بیماری ALS از دنیا رفت.

جولین مور برای این فیلم و در نقش زنی که با بیماری آلزایمر دست و پنجه نرم می کند برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شده بود. گلیتزر در حالی این فیلم را کارگردانی می کرد که بیماری اش هر روز پیشرفت می کرد و در روزهای انتهایی فیلمبرداری با کمک یک نرم افزار تبدیل متن به گفتار روی آی پد کارگردانی می کرد. زمانی که مور جایزه اسکار را دریافت می کرد او روی تخت بیمارستان مراسم را تماشا می کرد.

مرگ ناگهانی کارگردان برنده اسکار 2015 !!

جولین مور در توییتی نوشت: «عاشقتم ریچارد.» و همکار فیلمسازش، او را فردی بامزه، حساس و بسیار بسیار باهوش دانست و در ادامه او را هنرمندی واقعی و یک مرد فوق العاده نامید.

گلتزر به همراه کارگردان همکارش، واش وستمورلند، پیش از این فیلم «Quinceanera» را ساخته بودند که برنده جایزه تماشاگران و جایزه ویژه هیات داوران جشنواره ساندانس در سال ۲۰۰۶ شده بود. در سال ۲۰۱۱ هم فیلمی زندگینامه ای درباره ارول فلین با نام «آخرین رابین هود» را ساخته بودند.

سال گذشته چالش بسیار پرسر و صدای «چالش سطل آب یخ» که برای آگاهی بیشتر مردم نسبت به بیماری ALS برپا شده بود نام بسیاری از هنرمندان مشهور را بر سر زبان ها انداخت. این چالش به شبکه های اجتماعی کشور عزیزمان هم کشیده شد و بازتاب گسترده ای در رسانه ها داشت.

اخبار فرهنگی - کافه سینما

جدید ترین مطالب سایت