لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جنجال 18 بار نام بردن از خاتمی در تلویزیون

روزنامه جوان نوشت: در شرايطي كه به دستور دادستان و مراجع ذي صلاح، رسانه ها اجازه انتشار عكس و سخنان رئيس دولت اصلاحات به عنوان يكي از سران فتنه را ندارند و با برخي از رسانه ها دراين باره برخورد شده، چرا در يكي از برنامه هاي رسانه ملي جمهوري اسلامي ايران 18بار از وي نام برده مي شود؟

روزنامه جوان: ميهمان اين هفته برنامه شناسنامه خانم ابتكار رئيس سازمان حفاظت محيط زيست بود كه توانست با بيان مواضعي اهداف خاص جريان متبوع خود را دنبال كند كه از جمله آن « تطهير سران جريان تجديدنظرطلب و از جمله ليدر اصلاحات با 18 بار نام بردن از وي»، « معرفي مجلس تندرو ششم به عنوان بهترين مجلس»، « دولت اصلاحات را پاك دست ترين ناميدن!» و « وارونه نمايي اقدامات براندازانه طيف متبوع خويش در سال 88 » است.

اين سخنان در حالي از سوي خانم ابتكار عنوان مي شد كه مجري برنامه برخلاف ماهيت برنامه هاي چالشي و گفت وگومحور تنها نظاره گر اين اظهارات بود و با سكوت هاي طولاني خويش به نوعي سخنان تأمل برانگيز خانم ابتكار را تأييد مي كرد.

اين سخنان در حالي همچنان با سكوت مسئولان صداوسيما روبه رو شده كه حاوي ابهامات فراواني است، در شرايطي كه به دستور دادستان و مراجع ذي صلاح، رسانه ها اجازه انتشار عكس و سخنان رئيس دولت اصلاحات به عنوان يكي از سران فتنه را ندارند و با برخي از رسانه ها دراين باره برخورد شده، چرا در يكي از برنامه هاي رسانه ملي جمهوري اسلامي ايران 18بار از وي نام برده مي شود؟

 يا اينكه به چه دليل مجري اين برنامه طي يك ساعت و نيم زمان اين برنامه هيچ گاه سعي نكرد رشته سخنان خانم ابتكار را قطع و در خلال سخنان جهت دار وي، سؤالاتي را مطرح كند، مگر نه اين است كه در برنامه هاي گفت وگومحور سؤالات متعدد و چالشي از ميهمان برنامه پرسيده مي شود، پس چرا چنين موضوعي در اين برنامه اصلاً اتفاق نيفتاد؟

چرا آنجايي كه خانم ابتكار از مجلس ششم با نيكي و تفاخر ياد مي كند مجري برنامه از خيانت ها و رفتارهاي ساختارشكنانه اعضاي تندرو اين مجلس چيزي بر زبان نمي آورد؟

چرا زماني كه خانم ابتكار از پاك دستي دولت اصلاحات سخن به ميان مي آورد، از اختلاس هاي چشمگير كه نمونه بارز آن اختلاس شهرام جزايري است، حرفي گفته نمي شود؟

اساساً چه ضرورتي دارد كه افرادي با سابقه خاص و افكاري نشانه دار به اينگونه برنامه دعوت شوند و بعد از آن تهيه كننده يا مجري اينگونه برنامه ها از مديريت برنامه ناتوان باشند؟

آيا نبايد در تهيه و توليد اينگونه برنامه ها اندكي تجديدنظر كرد يا حداقل مديريت آن را به افراد توانا با سوابق مشخص سپرد تا شاهد اينگونه اقدامات تأسف برانگيز نبود؟

جنجال 18 بار نام بردن از خاتمی در تلویزیون

جدید ترین مطالب سایت